osmo5

DJI przedstawiło nowy gimbal Osmo Mobile 5

DJI oficjalnie zaprezentowało nowy Osmo Mobile 5 z teleskopowym uchwytem, ​​który pozwala używać gadżetu jako kijka do selfie.

Producent twierdzi, że po złożeniu gimbal jest o jedną trzecią mniejszy od poprzedniej wersji OM4. Jedną z nowych funkcji gimbala jest opcja ShotGuides, zaprojektowana, aby pomóc nowicjuszom w filmowaniu. Oferuje pakiet 30 gotowych instrukcji nagrywania i może automatycznie edytować filmy.

Ponadto ulepszona zostałą funkcja ActiveTrack 4.0, która oferuje 3-krotne wsparcie śledzenia przy prędkości jazdy 5 m/s. DJI twierdzi, że gadżet może samodzielnie zidentyfikować obiekt i utrzymać go na środku kadru.

DJI Osmo Mobile 5

DJI przedstawiło nowy gimbal Osmo Mobile 5 ciekawostki Osmo Mobile 5, OM5, gimbal, DJI Osmo Mobile 5, DJI OM5, DJI, cena  DJI oficjalnie zaprezentowało nowy Osmo Mobile 5 z teleskopowym uchwytem, ​​który pozwala używać gadżetu jako kijka do selfie. OSMO5 1
DJI Osmo Mobile 5.

Do rączki dodano nowy przycisk, który powinien ułatwić dostęp do głównych funkcji OM 5. Uchwyt do smartfona jest tutaj taki sam jak w OM4. W zestawie znajduje się specjalny klips z magnesem. DJI oferuje również uchwyt do telefonu Fill Light za 59 USD.

OM 5 jest dostępny w dwóch kolorach: Sunset White i Athens Grey. Cena gadżetu to 159 dolarów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top