iphonese4

Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia etui do iPhone SE 4

Etui do iPhone SE 4 na pierwszym zdjęciu. O tym, że Apple pracuje nad kolejną generacją swojego budżetowego smartfona SE wiadomo od dawna.

Najnowsze przecieki od znanego w świecie technologii blogera, Majin Boo, potwierdzają ten fakt. Opublikował on bowiem zdjęcia, rzekomo przedstawiające etui do tego modelu. Od 2022 roku rynek technologiczny był zasypywany plotkami na temat możliwego rozwijania nowej wersji iPhone’a SE, przy czym pojawiały się zarówno sugestie o anulowaniu projektu. Najnowsze przecieki zdają się potwierdzać, że Apple faktycznie kontynuuje prace nad urządzeniem.

Analizując opublikowane obrazy widoczne poniżej, można zauważyć, że projekt iPhone SE 4 może nawiązywać do wyglądu bazowych modeli iPhone’a 13 oraz 14, co implikuje zastosowanie charakterystycznego “notcha” na górnej krawędzi wyświetlacza. Ponadto, na tylnym panelu urządzenia widoczny jest pojedynczy obiektyw kamery, co przywodzi na myśl stylistykę znaną z iPhone’a 8. Wydaje się, że firma Apple ma zamiar zachować niektóre elementy designu z poprzednich generacji, jednocześnie odświeżając wygląd swojej linii budżetowych telefonów.

Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia etui do iPhone SE 4 ciekawostki usb c, smartfon budżetowy, rynek smartfonów, rendery CAD, przecieki, OLED, Majin Boo, iphone se, innowacje technologiczne, dostępność cenowa, design iPhone'a, cena iPhone'a, Apple, aktualizacja technologiczna, 91mobiles  Etui do iPhone SE 4 na pierwszym zdjęciu. O tym, że Apple pracuje nad kolejną generacją swojego budżetowego smartfona SE wiadomo od dawna. ipse4 2

W marcu bieżącego roku portal 91mobiles ujawnił projekty CAD przyszłego modelu, używane zazwyczaj w procesach produkcyjnych zarówno urządzeń, jak i ich akcesoriów. Prezentowane grafiki zgadzały się z wcześniej opublikowanymi zdjęciami obudów, co może świadczyć o wiarygodności tych przecieków. Z dostępnych wizualizacji wynika, że iPhone SE 4 zostanie wyposażony w lekko zaokrąglone brzegi, naśladujące najnowsze trendy projektowe obserwowane w przypadku iPhone’a 15, a także będzie posiadał port USB-C, co stanowi znaczące odejście od tradycyjnie używanego w produktach Apple złącza Lightning. Wymiary nowego modelu mają wynosić 147,7 × 71,5 × 7,7 mm.

Dodatkowo, spekuluje się, że iPhone SE 4 otrzyma 6,1-calowy ekran OLED z częstotliwością odświeżania 60 Hz, co jest rozwiązaniem typowym dla urządzeń z niższej półki cenowej, oferującym dobry kompromis między jakością obrazu a efektywnością energetyczną. Przewidywana cena urządzenia, ustalona na poziomie 429 dolarów, utrzymuje się w linii cenowej poprzednika, co podkreśla zaangażowanie Apple w dostarczanie zaawansowanej technologii w bardziej dostępnej cenie.

Patrząc na te informacje, można przypuszczać, że Apple dąży do poszerzenia swojej oferty o produkty kierowane do bardziej oszczędnych użytkowników, poszukujących wysokiej jakości urządzeń w rozsądnej cenie. iPhone SE 4 ma szansę przyciągnąć uwagę tych, którzy preferują mniejsze rozmiary telefonów z najnowszymi innowacjami technologicznymi.

Jednak do czasu oficjalnego ogłoszenia przez Apple, wszystkie informacje powinny być traktowane z rezerwą. Historia pokazuje, że finalna specyfikacja i wygląd produktu mogą różnić się od tych przedstawianych w przeciekach. Mimo to, opublikowanie zdjęć i renderów CAD daje unikalny wgląd w możliwy kierunek projektowy nadchodzącego iPhone’a SE 4, budząc oczekiwania i spekulacje na temat jego ostatecznych cech.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 132

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top