iphone16

Pojawiło się pierwsze zdjęcie etui do iPhone 16 z nowym aparatem

W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia etui do iPhone 16. Te zdjęcia dają nam pewien wgląd w to, jak może wyglądać aparat w “tańszych” iPhone’ach.

Na podstawie wycieków akcesoriów, można zauważyć, że Apple może zmienić układ tylnego aparatu na pionowy.

Przez ostatnie miesiące, Apple eksperymentowało z różnymi sposobami umiejscowienia aparatu w swoich modelach iPhone’a 16, ale wszystkie te eksperymenty skłaniały się ku pionowemu ułożeniu aparatów.

Najnowsze doniesienia wskazują na projekt, który zawiera dwa oddzielne pierścienie dla obiektywów – szerokokątnego i ultraszerokokątnego, umieszczone na nieco wypukłej powierzchni, co przypomina rozwiązania znane z wcześniejszych modeli, takich jak iPhone X. To może oznaczać, że Apple szuka inspiracji w swoich starszych projektach.

Pojawiło się pierwsze zdjęcie etui do iPhone 16 z nowym aparatem ciekawostki technologia mobilna, Smartfony Apple, przyszłość iPhone, przycisk akcji iPhone, przecieki iPhone 16, prototypy iPhone 16, premiera iPhone 16, pionowy układ aparatu, nowy aparat iPhone, nagrywanie wideo iPhone, iPhone 16, innowacje w smartfonach, etui iPhone 16, etui do iPhone 16, Apple, akcesoria iPhone  W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia etui do iPhone 16. Te zdjęcia dają nam pewien wgląd w to, jak może wyglądać aparat w "tańszych" iPhone'ach. ip16 2

Oprócz aparatu, najnowsze iPhone’a 16 mają zawierać przycisk działania podobny do tego z iPhone’a 15 Pro oraz przycisk do nagrywania, który ma ułatwić robienie poziomych wideo.

Jednak fakt, że te etui pojawiły się tak wcześnie, nie musi oznaczać, że Apple na pewno zdecydowało się na ten design iPhone’a 16. Producenci akcesoriów często bazują na przeciekach i plotkach, projektując swoje produkty, więc te wizualizacje mogą nie całkowicie odpowiadać finalnemu wyglądowi urządzenia. Mimo to, stały napływ informacji sugeruje, że Apple może już mieć ustalony wygląd iPhone’a 16.

Oczekuje się, że iPhone 16 zostanie wprowadzony na rynek we wrześniu. Dlatego warto śledzić dalsze informacje o nowej generacji smartfonów Apple, żeby dowiedzieć się więcej na temat ich specyfikacji i funkcji.

Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 211

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top