Dziś do oferty Apple trafią nowe iPody touch 7-gen? polecane, ciekawostki   Nowości od Apple ciąg dalszy. W poniedziałek nowe iPady, wczoraj firma odświeżyła środek w iMacach, a dziś mogą do sprzedaży trafić nowe iPody touch. ipody

Dziś do oferty Apple trafią nowe iPody touch 7-gen?

Nowości od Apple ciąg dalszy. W poniedziałek nowe iPady, wczoraj firma odświeżyła środek w iMacach, a dziś mogą do sprzedaży trafić nowe iPody touch.

Na początku tego miesiąca portal MacRumors zapisał, że Apple wprowadzi nowego iPada , nowego iMaca i iPoda od 18 marca do 20 marca. Ponieważ część tych informacji została potwierdzona, dziś spodziewamy się w ofercie Apple nowego iPoda touch.

Dziś do oferty Apple trafią nowe iPody touch 7-gen? polecane, ciekawostki   Nowości od Apple ciąg dalszy. W poniedziałek nowe iPady, wczoraj firma odświeżyła środek w iMacach, a dziś mogą do sprzedaży trafić nowe iPody touch. ipod1

Dla przypomnienia dodam, że w zeszłym miesiącu analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że spodziewa się w tym roku nowego iPoda touch z zaktualizowanym procesorem, a programista Steve Troughton-Smith znalazł odniesienia do nowego modelu iPoda w kodzie iOS 12.2. Ponadto iPod nie był aktualizowany od 2015 roku.

Obecna generacja iPoda touch jest nadal dostępna w sklepach Apple w sześciu kolorach z pamięcią wewnętrzną 32 GB lub 128 GB za odpowiednio 199 USD i 299 USD.

Wprowadzenie nowych iPodów touch ma odbyć się podobnie jak wprowadzenie iPadów. Firma poinformuje nas o tym za pomocą specjalnej notki prasowej.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry