Elago wydaje obudowę dla AirPods w stylu iPoda Classic polecane, ciekawostki etui dla AirPOds w stylu iPad Classic, etui, Elago  Producent akcesoriów Elago wydał nową obudowę w stylu odtwarzacza iPod Classic dla bezprzewodowych słuchawek Apple AirPods. airpods

Elago wydaje obudowę dla AirPods w stylu iPoda Classic

Producent akcesoriów Elago wydał nową obudowę w stylu odtwarzacza iPod Classic dla bezprzewodowych słuchawek Apple AirPods.

Obudowa AW6 jest wykonana w stylu odtwarzacza iPod Classic z charakterystycznym kółkiem Click Wheel i przełącznikiem u góry obudowy. Nad przyciskiem Menu znajduje się wycięcie pod lampką wskaźnika ładowania. Etui dostępne jest w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Elago wydaje obudowę dla AirPods w stylu iPoda Classic polecane, ciekawostki etui dla AirPOds w stylu iPad Classic, etui, Elago  Producent akcesoriów Elago wydał nową obudowę w stylu odtwarzacza iPod Classic dla bezprzewodowych słuchawek Apple AirPods. etui2 634x350

Koszt Elago AW6 to 11,99 USD za wersję standardową i 12,99 USD za model z karabińczykiem. Etui możecie kupić na Amazon. Jak Wam się podoba?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry