Emoji z iOS 9.1 na iOS 9-9.0.2 poradniki, cydia-i-jailbreak nowe emoji na 9.0.2, nowe emoji, jailbreak, Emoji z iOS 9.1 na iOS 9.0.2, Emoji z iOS 9.1 na iOS 9, emoji, Cydia  Osobiście emoji nie są mi potrzebne do życia, choć nie można pominąć tak zacnej zmiany w iOS 9.1 względem jego poprzedników. 185 nowych emoji to sporo, a znam ludzi, którzy tylko dla nich zaktualizowali swoje iGadżety. Nawet jeśli korzystacie obecnie z 9.0.2 lub niższego z Jailbreak będziecie w stanie z nich skorzystać. Rozmycie 1300x700

Emoji z iOS 9.1 na iOS 9-9.0.2

Osobiście emoji nie są mi potrzebne do życia, choć nie można pominąć tak zacnej zmiany w iOS 9.1 względem jego poprzedników. 185 nowych emoji to sporo, a znam ludzi, którzy tylko dla nich zaktualizowali swoje iGadżety. Nawet jeśli korzystacie obecnie z 9.0.2 lub niższego z Jailbreak będziecie w stanie z nich skorzystać.

Emoji z iOS 9.1 na iOS 9-9.0.2 poradniki, cydia-i-jailbreak nowe emoji na 9.0.2, nowe emoji, jailbreak, Emoji z iOS 9.1 na iOS 9.0.2, Emoji z iOS 9.1 na iOS 9, emoji, Cydia  Osobiście emoji nie są mi potrzebne do życia, choć nie można pominąć tak zacnej zmiany w iOS 9.1 względem jego poprzedników. 185 nowych emoji to sporo, a znam ludzi, którzy tylko dla nich zaktualizowali swoje iGadżety. Nawet jeśli korzystacie obecnie z 9.0.2 lub niższego z Jailbreak będziecie w stanie z nich skorzystać. emoji

Wymagane dodatki:

  • BytaFont 2
  • Emoji iOS 9.1 Backup (D)
  • Emoji83+

Dodanie:

  1. Otwieramy Cydię i pobieramy BytaFont 2, pozwala ono na zmianę czcionki systemu operacyjnego, ale również na dodanie emoji i właśnie tym się dzisiaj zajmiemy.
  2. Pobieramy i instalujemy Emoji 9.1 Backup (D), nie pobierajcie tego dodatku w wersji testowej.
  3. Dodajemy nowe źródło w Cydii, przechodząc do Źródła ? Edytuj ? Dodaj. W polu z adresem wklepujemy http://poomsmart.github.io/repo i stukamy na Dodaj źródło. Repozytorium od razu zostanie dodane i nie będziemy musieli wykonywać Respringu.
  4. Po dodaniu źródła możemy w końcu pobrać dodatek Emoji 83+. Pobieramy go, instalujemy i robimy respring iGadżetu. W tym przypadku również nie bierzemy pod uwagę wersji testowej wtyczki.
  5. Uruchamiamy BytaFont 2 i wybieramy Swap Mode, potem stukamy na Em0ji_iOS 9.1 i zatwierdzamy. Po zatwierdzeniu zmian znowu wykonujemy Respring. Po ponownym uruchomieniu możemy używać najnowszych emoji, pierwotnie dostępnych tylko i wyłącznie na iOS 9.1.

Pamiętajcie, że w ten sposób nie skorzystacie ze wszystkich, wielu z nich po prostu brakuje. Jednakże, jeśli potrzebujecie powiewu świeżości w tej kwestii to warto poświęcić chwilkę na ich dodanie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top