ExoLens wprowadza do sprzedaży dodatkowe obiektywy dla iPhone 7/6/6Plus i 6s/6s Plus ciekawostki obiektyw ExoLens, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone, ExoLens, cena  ExoLens wprowadziło niedawno do sprzedaży dokładane obiektywy dla iPhone'a 7, 6/6 Plus i 6s/6s Plus. Seria Pro korzysta z optyki Carl Zeiss, podczas gdy Prime jest tańszą alternatywą. iPhone7 2

ExoLens wprowadza do sprzedaży dodatkowe obiektywy dla iPhone 7/6/6Plus i 6s/6s Plus

ExoLens wprowadziło niedawno do sprzedaży dokładane obiektywy dla iPhone’a 7, 6/6 Plus i 6s/6s Plus. Seria Pro korzysta z optyki Carl Zeiss, podczas gdy Prime jest tańszą alternatywą.

Wydaje mi się, że dzięki dokładanym obiektywom można zrobić lepsze zdjęcia, choć nigdy ich osobiście nie testowałem.

W Pro znajdziemy szerokokątny obiektyw Carl Zeiss Mutar, a także teleobiektyw przeznaczony do wykonywania zdjęć portretowych. Ciekaw jestem, jak ten drugi poradziłby sobie w bezpośrednim porównaniu z teleobiektywem w iPhonie 7 Plus, biorąc pod uwagę podwójne przybliżenie bez straty jakości. Pamiętajcie, że na ten moment nie ma mowy o kompatybilności obiektywów z modelem 7 Plus.

ExoLens wprowadza do sprzedaży dodatkowe obiektywy dla iPhone 7/6/6Plus i 6s/6s Plus ciekawostki obiektyw ExoLens, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone, ExoLens, cena  ExoLens wprowadziło niedawno do sprzedaży dokładane obiektywy dla iPhone'a 7, 6/6 Plus i 6s/6s Plus. Seria Pro korzysta z optyki Carl Zeiss, podczas gdy Prime jest tańszą alternatywą. gsmarena 001

To nie wszystko, obiektyw Zeiss Vario Proxar będzie wykorzystywany do ujęć makro i pozwoli zapełnić kadr małymi obiektami, mierzącymi od 3 do 12 cm, a dystans między punktami ostrości będzie w zakresie od 3 do 8 cm.

Szerokokątny obiektyw ma kosztować 199,99$, a teleobiektyw 249,99$. Obydwa będą dostępne od grudnia bieżącego roku, ale obiektyw do ujęć makro pojawi się dopiero na początku przyszłego roku w cenie wynoszącej 199,99$.

Seria Prime będzie zawierać trzech reprezentantów, podobnych do najdroższych, ale na ten moment nie znamy ich ceny, ponieważ będą dostępne dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top