facebook

Facebook planuje ukryć licznik polubień

W lipcu sieć społecznościowa Instagram zaczęła wprowadzać innowacje: Instagram zaczął ukrywać liczbę polubień pod postami, ponieważ programiści chcą, aby subskrybenci ?skupiali się na udostępnianych zdjęciach i filmach, a nie na liczbie polubień?.

Wygląda na to, że ta innowacja została pozytywnie przyjęta, ponieważ Facebook planuje ukryć liczbę polubień w sieci społecznościowej o tej samej nazwie.

Facebook planuje ukryć licznik polubień polecane, ciekawostki polubienia, facebook usuwa licznik polubień, Facebook  W lipcu sieć społecznościowa Instagram zaczęła wprowadzać innowacje: Instagram zaczął ukrywać liczbę polubień pod postami, ponieważ programiści chcą, aby subskrybenci ?skupiali się na udostępnianych zdjęciach i filmach, a nie na liczbie polubień?.
 Facebook 650x350

Informacje te zostały odkryte przez Jane Wong, który zauważył zmianę w kodzie źródłowym aplikacji Facebook na Androidzie.

Funkcja ukrywania liczby polubień na Facebooku ma działać podobnie do funkcji na Instagramie: tylko autor postu może zobaczyć całkowitą liczbę polubień, podczas gdy inni widzą tylko nazwiska wspólnych znajomych, którzy polubili post.

Facebook potwierdził, że rozważa usunięcie liczby polubień z postów, ale nie żadnych informacji na temat czasu wdrożenia funkcji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry