Facebook testuje funkcję eksportowania plików multimedialnych do Google Photos polecane, ciekawostki Google Photos, Facebook  Facebook rozpoczął testy nowego narzędzia, które pozwoli użytkownikom sieci społecznościowej wyeksportować wszystkie swoje pliki multimedialne do innych usług online. Facebook

Facebook testuje funkcję eksportowania plików multimedialnych do Google Photos

Facebook rozpoczął testy nowego narzędzia, które pozwoli użytkownikom sieci społecznościowej wyeksportować wszystkie swoje pliki multimedialne do innych usług online.

Nowa funkcja umożliwia przesyłanie zdjęć i filmów z Facebooka do Google Photos. Jest to część projektu transferu danych, który został stworzony przez Apple, Google, Microsoft, Facebook i Twitter w celu uproszczenia przesyłania informacji między usługami.

Facebook testuje funkcję eksportowania plików multimedialnych do Google Photos polecane, ciekawostki Google Photos, Facebook  Facebook rozpoczął testy nowego narzędzia, które pozwoli użytkownikom sieci społecznościowej wyeksportować wszystkie swoje pliki multimedialne do innych usług online. Facebook 650x350

Wcześniej senatorowie z USA wprowadzili ustawę, która zmusiłaby właścicieli sieci społecznościowych do umożliwienia użytkownikom przenoszenia danych z jednej platformy na drugą.

Narzędzie do eksportowania zdjęć jest teraz dostępne dla użytkowników w Irlandii. Globalne uruchomienie tej funkcji nastąpi w pierwszej połowie 2020 r.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry