Google

Google nie będzie już domyślną wyszukiwarką na urządzeniach z Androidem w Europie

Wszystkie nowe urządzenia z Androidem zakupione w Europy od 1 marca 2020 roku będą oferować użytkownikom wybór wyszukiwarki po pierwszym włączeniu gadżetu.

W 2019 roku Komitet antymonopolowy Unii Europejskiej ukarał Google za ustawienie swojej wyszukiwarki jako domyślnej wyszukiwarki.

Następnie Google zdecydowało się na przeprowadzenie wśród użytkowników na temat tego, z której wyszukiwarki chcieliby korzystać domyślnie.

Google nie będzie już domyślną wyszukiwarką na urządzeniach z Androidem w Europie polecane, ciekawostki wyszukiwarka Google, Android, 2020  Wszystkie nowe urządzenia z Androidem zakupione w Europy od 1 marca 2020 roku będą oferować użytkownikom wybór wyszukiwarki po pierwszym włączeniu gadżetu. google1

Co ciekawe, większość użytkowników w krajach europejskich głosowała na wyszukiwarkę DuckDuckGo, podczas gdy mieszkańcy Wielkiej Brytanii głosowali na Bing.

Czyli podsumowując… Użytkownicy wszystkich nowych smartfonów zakupionych w Europie od 1 marca 2020 roku będą mogli wybrać jedną z czterech proponowanych wyszukiwarek. I bardzo dobrze.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top