Krzysiek Borek11.02.2018
GreenG0blin – Jailbreak tvOS 10.2.2 wydany

NitoTV wydał w końcu pełny Jailbreak dla tvOS 9 – 10.2.2, który różni się od poprzedników tym, że użytkownik będzie mógł wreszcie instalować wtyczki lub aplikacje spoza App Store w ten sam sposób, co na iOS.

GreenG0blin to Jailbreak dla Apple TV z tvOS 10.2.2, który w tym momencie jest nadal weryfikowany na serwerach aktywacyjnych Apple. Jeżeli chcecie skorzystać z Jailbreak, powinniście wrócić z 11.x lub zaktualizować przystawkę ręcznie za pomocą iTunes. Ciężko stwierdzić, kiedy Apple zdecyduje się na wyłączenie weryfikacji, więc lepiej pospieszyć się z powrotem.

W niedalekiej przyszłości autor pokusi się o dodanie wsparcia dla tvOS 11, obecnie aplikacja wspiera wersje od 9.x do 10.2.2. Instalacja aplikacji do wykonania Jailbreak jest niezwykle prosta, wystarczy ją zainstalować za pomocą Cydia Impactor. Jednak starsze wersje tvOS można odblokować jedynie za pomocą instalatora dostępnego na mac OSX.

Autor narzędzia pracuje obecnie nad błędami w działaniu aplikacji takich, jak Netflix i Kodi. Obecnie żadna z nich nie działa, jak należy, ale wraz z biegiem czasu powinny zacząć działać.

Aplikację dla Apple TV i macOS można pobrać stąd.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek