OneTech09.11.2020
Halloween’owy konkurs iMyFone. Do wygrania iPhone 12, akcesoria do telefonu i mega zniżki na aplikacje

Z okazji Halloween firma iMyFone zorganizowała specjalny konkurs w którym możecie wygrać nowiutkiego iPhone’a 12. akcesoria do telefonu lub uzyskać mega zniżki na aplikacje firmy.

Udział w konkursie jest banalnie prosty i wygląda następująco:

Zakręć Kołem Szczęścia – każdy jest zwycięzcą!

Zacznij od zakręcenia szczęśliwym kołem, a możesz być jednym z dwóch zwycięzców 64 GB iPhone’a 12. To nie jedyna nagroda – iMyFone rozdaje również 1000 etui na iPhone’a, 1000 ochraniaczy ekranu, 1000 bezprzewodowych ładowarek samochodowych, oraz nieograniczoną liczbę bezpłatnych licencji na iMyFone TunesFix, Umate Mac Cleaner i iTransor Lite

Aby zakręcić kołem należy wejdź na stronę internetową iMyFone Halloween Campaign i udostępnić link swoim znajomym w mediach społecznościowych. Udostępniony wpis KONIECZNIE musi być widoczny jako publiczny. Jeśli będzie inaczej to po prostu nie weźmiecie udziału w konkursie. To daje Ci szansę na wciśnięcie przycisku GO, aby zakręcić kołem.

Pakiet Prezentów Halloween iMyFone!

Kolejnym bardzo fajnym upominkiem jaki zapewnia iMyFone jest paczka programów 6 w 1 dostępnych za jedyne 99,95 $ – normalna cena to ponad 500$!. Co jest w zestawie?

01. Fixppo (Odzyskiwanie Systemu iOS)

Fixppo to narzędzie do rozwiązywania problemów z iPhone’ami, iPadami, iPodem touch lub Apple TV, a do rozwiązania problemów, które w przeciwnym razie mogłyby spowodować, że skorzystasz z pomocy, wystarczy wykonać trzy proste kroki. Fixppo robi to wszystko bez utraty jakichkolwiek danych.

02. LockWiper (Usuń Apple ID, Blokadę Ekranu, MDM I Hasła Dostępu Do Ekranu)

Czy zablokowałeś sobie dostęp do swojego iPhone’a? Czy ktoś dał Ci iPhone’a, do którego zapomniał hasła? Niezależnie od sytuacji, LockWiper z łatwością usuwa hasła z takiego urządzenia.

03. D-Back (Odzyskiwanie Utraconych Lub Usuniętych Danych)

Znasz to przerażające uczucie, gdy zdajesz sobie sprawę, że usunąłeś coś ze swojego iPhone’a lub iPada? Pozbądź się tego uczucia dzięki iMyFone D-Back , który odzyskuje ponad 18 rodzajów utraconych lub usuniętych danych bezpośrednio z urządzenia lub z kopii zapasowej iTunes lub iCloud.

04. AnyTo (Zmień Lokalizację GPS Jednym Kliknięciem)

Czy kiedykolwiek chciałeś udostępnić coś w mediach społecznościowych znajomym z jakiegoś niesamowicie dzikiego miejsca, takiego jak biegun południowy? iMyFone AnyTo umożliwia zmianę lokalizacji GPS na iPhonie lub iPadzie. Jest to również świetne, jeśli chcesz uniemożliwić śledzenie w jakiejś lokalizacji lub uzyskać dostęp do funkcji specyficznych dla geografii w aplikacjach opartych na lokalizacji. Możesz nawet symulować ruch po torze!

05. iTransor for WhatsApp (Narzędzie Do Transferu WhatsApp / WhatsApp Business)

Czy korzystasz z WhatsApp czy WhatsApp Business? iTransor for WhatsApp , tworzenia kopii zapasowych, przywracania i eksportu wiadomości WhatsApp na iPhone’a i Androida w trzech prostych krokach. 

06. Umate Pro (Trwale Usuń Dane iOS i Zabezpiecz Swoją Prywatność)

Chcesz całkowicie wymazać iPhone’a lub iPada, aby Twoje dane nigdy nie mogły zostać odzyskane? To świetna rzecz do zrobienia przed oddaniem lub sprzedażą starego urządzenia, a także zalecany pierwszy krok do czyszczenia urządzenia, które działa wolno. iMyFone Umate Pro to najlepsze narzędzie do całkowitego wyczyszczenia urządzenia.

Do 80% zniżki na inne aplikacje iMyFone

To wszystko dla Ciebie i bez żadnych sztuczek. Jeśli obrót szczęśliwym kołem i Halloweenowy i pakiet prezentów Wam nie wystarczył, iMyFone oferuje również spore zniżki na poszczególne aplikacje. Są to:

  • iMyFone D-Back , regularnie 69,95 USD, teraz 19,99 USD
  • iMyFone Fixppo , regularnie 59,95 USD, teraz 19,99 USD
  • iMyFone LockWiper , regularnie 69,95 USD, teraz 29,99 USD
  • iTransor dla WhatsApp , regularnie 59,95 USD, teraz 19,99 USD
  • iMyFone AnyTo , regularnie 49,95 USD, teraz 19,99 USD
  • iMyFone Umate Pro , regularnie 49,95 USD, teraz 14,99 USD

Inne aplikacje, które nie są zawarte w pakiecie Halloween Gift Pack, są również dostępne pojedynczo i w sprzedaży, w tym:

Więcej na temat konkursu znajdziecie na stronie iMyFone.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl