iFixit rozłożyło nowego iPada ciekawostki ipad rozłożony, iPad, ifixit  Wprowadzenie iPada do sprzedaży odbyło się bez większego echa i od razu wyglądało na to, że dostaniemy sprzęt w opakowaniu po Air pierwszej generacji z paroma zmianami względem tego modelu. Wszystkiego możemy się przynajmniej dowiedzieć dzięki iFixit. iPadPro1

iFixit rozłożyło nowego iPada

Wprowadzenie iPada do sprzedaży odbyło się bez większego echa i od razu wyglądało na to, że dostaniemy sprzęt w opakowaniu po Air pierwszej generacji z paroma zmianami względem tego modelu. Wszystkiego możemy się przynajmniej dowiedzieć dzięki iFixit.

Obudowa, waga i grubość to nie jedyne zmiany, ponieważ po rozłożeniu iPada okazało się, że nie ma mechanicznego przycisku blokady, a otwory od mikrofonu i głośnika mają tylko jeden rząd. Największą zmianą jest jednak czytnik linii papilarnych (Touch ID) i cała mechanika wymagana do jego działania. Na szczęście czytnik działa również, jako przycisk fizyczny w przeciwieństwie do Touch ID w iPhone’ie 7.

iFixit rozłożyło nowego iPada ciekawostki ipad rozłożony, iPad, ifixit  Wprowadzenie iPada do sprzedaży odbyło się bez większego echa i od razu wyglądało na to, że dostaniemy sprzęt w opakowaniu po Air pierwszej generacji z paroma zmianami względem tego modelu. Wszystkiego możemy się przynajmniej dowiedzieć dzięki iFixit. ipad versus ipad air

Ponadto producent twierdzi, że wyświetlacz iPada jest jaśniejszy od iPada Air, choć obecnie ciężko to stwierdzić.

Przeszkadza wam waga i grubość iPada? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić Air 2, który doczekał się obniżenia ceny. Cały proces rozkładania nowego iPada dostępny jest tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry