applewatch ultra

Ile kosztuje wymiana ekranu w Apple Watch Ultra?

Na początku tygodnia Apple zaprezentowało najmocniejszy smartwatch w historii. Zastanawiacie się ile kosztuje wymiana ekranu w Apple Watch Ultra? Sporo!

Według serwisu Apple, właściciele Apple Watch Ultra będą musieli zapłacić 499 dolarów za wymianę ekranu. To o 300 USD mniej niż nowy Apple Watch Ultra i o 100 USD więcej niż Apple Watch Series 8.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Apple Watch Ultra? ciekawostki wymiana ekranu w apple watch ultra, ile kosztuje wymiana ekranu w apple watch ultra, Apple Watch Ultra  Na początku tygodnia Apple zaprezentowało najmocniejszy smartwatch w historii. Zastanawiacie się ile kosztuje wymiana ekranu w Apple Watch Ultra? Sporo! AppleWatchSeries8

Wymiana ekranu w tytanowym Apple Watch Series 7 również kosztuje 499 USD. Najdroższa jednak jest wymiana ekranu w ceramicznym Apple Watch Series 5 – 800 dolarów.

Jak zaoszczędzić zatem na naprawach? Wykupić AppleCare+ za 99 USD (płatność jednorazowa) lub 4,99 USD miesięcznie – o ile mieszkasz w USA. Wtedy wymiana będzie kosztować jedyne 79 USD.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top