Instagram wprowadza ?3D Touch? dla starszych iUrządzeń polecane, gry-i-aplikacje, aktualizacje iPhone 6, Instagram prowadza 3d touch dla iphone 5, Instagram, Aktualizacja, 3d touch  W dniu wczorajszym w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji Instagram, która ucieszy użytkowników starszych iUrządzeń. Instagram 1300x700

Instagram wprowadza ?3D Touch? dla starszych iUrządzeń

W dniu wczorajszym w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji Instagram, która ucieszy użytkowników starszych iUrządzeń.

Najważniejszą zmianą w najnowszej wersji Instagram jest dodanie ?3D Touch? dla starszych iUrządzeń. Polega to na tym, że osoby nie posiadające iPhone 6s od teraz również będą mogły bez problemu szybko podejrzeć zdjęcie bez konieczności jego otwierania.

Instagram wprowadza ?3D Touch? dla starszych iUrządzeń polecane, gry-i-aplikacje, aktualizacje iPhone 6, Instagram prowadza 3d touch dla iphone 5, Instagram, Aktualizacja, 3d touch  W dniu wczorajszym w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji Instagram, która ucieszy użytkowników starszych iUrządzeń. instagram

Jak to zrobić? Po prostu wystarczy dłużej przytrzymać palec na wybranym zdjęciu i to wszystko. Aktualizacja Instagram dostępna jest w App Store za darmo.

[app 389801252]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top