iOS 12.1.4 ułatwia zarządzanie subskrypcjami polecane, ciekawostki zarządzanie subskrypcjami, iOS 12.1.4, Apple  W udostępnionej w poprzednim tygodniu iOS 12.1.4 użytkownicy odnaleźli jeszcze jedną zmianę.  Dość istotną zmianę. Ale o tym poniżej. iOS12.2

iOS 12.1.4 ułatwia zarządzanie subskrypcjami

W udostępnionej w poprzednim tygodniu iOS 12.1.4 użytkownicy odnaleźli jeszcze jedną zmianę.  Dość istotną zmianę. Ale o tym poniżej.

W poprzednich wersjach iOS, aby zarządzać subskrypcjami należało udać się do ustawień Apple ID. Proces nie należał do najprzyjemniejszych. W iOS 12.1.4 gigant z Cupertino postanowił to zmienić.

Od teraz, aby dostać się do naszych subskrypcji wystarczy, że włączymy App Store i klikniemy na obrazku naszego profilu, który dostępny jest w prawym górnym rogu.

iOS 12.1.4 ułatwia zarządzanie subskrypcjami polecane, ciekawostki zarządzanie subskrypcjami, iOS 12.1.4, Apple  W udostępnionej w poprzednim tygodniu iOS 12.1.4 użytkownicy odnaleźli jeszcze jedną zmianę.  Dość istotną zmianę. Ale o tym poniżej. sub 1

Po tym na ekranie naszego iPhone?a pojawią się kupione rzeczy, oraz sekcja ?Zarządzanie subskrypcjami?.

Jak dla mnie jest to zmiana na plus. Nie jest konieczne już udawanie się do Ustawienia – App Store i iTunes Store oraz klikanie na naszym Apple ID w celu anulowania subskrypcji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top