iOS 13 pozwala płacić za przejazdy transportem publicznym, nawet gdy iPhone jest rozładowany polecane, ciekawostki płacenie przy rozładowanym iPhone, iPhone, iOS 13  Kolejną bardzo ciekawą nowością w iOS 13 o której nikt do tej pory nie wspominał jest możliwość płacenia za przejazdy transportem publicznym, nawet wtedy, gdy iPhone jest rozładowany. ApplePay

iOS 13 pozwala płacić za przejazdy transportem publicznym, nawet gdy iPhone jest rozładowany

Kolejną bardzo ciekawą nowością w iOS 13 o której nikt do tej pory nie wspominał jest możliwość płacenia za przejazdy transportem publicznym, nawet wtedy, gdy iPhone jest rozładowany.

Jak się okazuje nawet jeśli nasz smartfon z iOS 13 jest całkowicie rozładowany, nadal mamy możliwość skorzystania z płatności za transport publiczny przykładając iPhone?a z zapisaną elektroniczną kartą podróżną do terminala. Widać to dokładnie na poniższym zdjęciu.

iOS 13 pozwala płacić za przejazdy transportem publicznym, nawet gdy iPhone jest rozładowany polecane, ciekawostki płacenie przy rozładowanym iPhone, iPhone, iOS 13  Kolejną bardzo ciekawą nowością w iOS 13 o której nikt do tej pory nie wspominał jest możliwość płacenia za przejazdy transportem publicznym, nawet wtedy, gdy iPhone jest rozładowany. transport

Jak czytamy w sieci działanie modułu NFC w iOS 13, nawet przy rozładowanym smartfonie działa i działać będzie nawet przez kilka tygodni lub nawet miesięcy, więc przez ten czas możliwe jest korzystanie z tej funkcji.

Fajnie byłoby gdyby Apple wprowadziło podobne rozwiązanie dla Apple Pay, ale jak wiemy jest to raczej mało prawdopodobne z jednego prostego powodu. Gdy iPhone jest całkowicie rozładowany, nie można zweryfikować tożsamości właściciela za pomocą danych biometrycznych, co oznacza, że ??płacenie w tej sposób narażałoby właściciela smartfona i jego pieniądze na niebezpieczeństwo.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry