iOS 13 - tryb niskiego transferu danych polecane, ciekawostki tryb niskiego transferu danych, iOS 13, Apple  Kolejną nowością w iOS 13 o której warto wspomnieć jest nowy tryb niskiego transferu danych. Co to takiego i jak działa? Już wyjaśniamy. iOS13 tryb 1

iOS 13 – tryb niskiego transferu danych

Kolejną nowością w iOS 13 o której warto wspomnieć jest nowy tryb niskiego transferu danych. Co to takiego i jak działa? Już wyjaśniamy.

Nowa opcja dostępna jest w Ustawienia – Sieć komórkowa – Opcje danych kom. Jak nie trudno się domyślić nowy tryb pomaga obniżyć użycie sieci komórkowej danych na iPhone, czyli zaoszczędzicie po prostu kilkanaście MB z Waszego podstawowego pakietu danych.

iOS 13 - tryb niskiego transferu danych polecane, ciekawostki tryb niskiego transferu danych, iOS 13, Apple  Kolejną nowością w iOS 13 o której warto wspomnieć jest nowy tryb niskiego transferu danych. Co to takiego i jak działa? Już wyjaśniamy. iOS13 tryb

Zasada działania jest taka, że po prostu dane strony przepuszczane są przez zewnętrzny serwer i pokazuje nam na telefonie skompresowane obrazki, dzięki temu ich waga jest mniejsza, a tym samym zużywamy mniej danych z pakietu. Fajne?

Kolejne nowości o których nie mówiło Apple już za chwilę.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry