OneTech10.03.2020
iOS 14 potwierdza wcześniejsze informacje na temat iPhone’a 9, iPada Pro, Apple TV i AirTag

W kodzie iOS 14 oprócz tradycyjnych informacji o funkcjach systemu jak się okazuje znalazły się także wzmianki o nadchodzących produktach – iPhone 9, iPad Pro i Apple TV.

Poniżej znajdziecie kilka informacji, a raczej potwierdzenie tego o czym mówi się w sieci już od kilku miesięcy na temat nowych produktów Apple.

  • Zaktualizowany iPad Pro otrzyma potrójny aparat. Będzie się składał z obiektywu szerokokątnego, ultraszerokokątnego i teleobiektywu. Apple doda również czujnik ToF, aby określić odległość od obiektu.

  • iPhone 9 będzie obsługiwał Touch ID i karty transportowe w aplikacji Portfel. Apple chce w ten sposób „zmusić” użytkowników iPhone’a 6 – który nie obsługuje Express Express – do zmiany urządzenia właśnie na iPhone’a 9. Oczekuje się, że smartfon zostanie wypuszczony wiosną wraz z iOS 13.4, ale z powodu koronawirusa prezentacja może być opóźniona.

  • Apple TV nowej generacji otrzyma zaktualizowanego pilota. Nie ma jeszcze żadnych dodatkowych informacji na jego temat.

  • AirTag czyli lokalizator będzie można konfigurować przez iOS. Użytkownicy będą mogli również odszukać urządzenie za pomocą sygnału dźwiękowego lub rzeczywistości rozszerzonej.
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl