przypomnienia 2

iOS 18 połączy Przypomnienia z Kalendarzem

Apple planuje wprowadzić nową funkcję w najnowszym, nadchodzącym systemie iOS 18, która połączy aplikacje Przypomnienia i Kalendarz.

W ramach aktualizacji, nowa wersja aplikacji Kalendarz pozwoli na bezpośrednie dodawanie przypomnień, co jest dużym ułatwieniem, ponieważ eliminuje konieczność przełączania się między dwoma różnymi aplikacjami. Użytkownicy będą mogli wprowadzać przypomnienia bezpośrednio, korzystając z widoków dnia, tygodnia lub miesiąca w Kalendarzu. To wszystko można będzie zrobić za pomocą jednego kliknięcia lub dotknięcia w odpowiednim miejscu na ekranie.

iOS 18 połączy Przypomnienia z Kalendarzem ciekawostki zarządzanie zadaniami, sztuczna inteligencja, System operacyjny, system iOS 18, synchronizacja, safari, przypomnienia, przeprojektowana aplikacja, planowanie, nowości w iOS 18, Kalendarz, iOS 18, integracja, innowacje, efektywność, co nowego w systemie iOS18, Apple, Aktualizacja, 2024  Apple planuje wprowadzić nową funkcję w najnowszym, nadchodzącym systemie iOS 18, która połączy aplikacje Przypomnienia i Kalendarz. iOS18 2 1

Dodatkowo, przy tworzeniu przypomnienia, możliwe będzie ustawienie takich szczegółów jak tytuł, notatki czy tagi, co pomoże w organizacji i łatwiejszym odnajdywaniu poszczególnych zadań. Te przypomnienia będą synchronizowane z aplikacją Przypomnienia, zachowując wszystkie wprowadzone detale takie jak data, czas, lokalizacja czy priorytet.

System iOS 18 ma również oferować inne usprawnienia, w tym zaawansowane opcje wykorzystania sztucznej inteligencji oraz udoskonalenia w Safari, co ma zwiększyć ogólną produktywność i wygodę użytkowania systemu.

Nowa integracja między Kalendarzem a Przypomnieniami jest odpowiedzią Apple na potrzeby użytkowników, którzy poszukują bardziej efektywnego i zintegrowanego podejścia do zarządzania swoim czasem. Prace nad tą funkcją są obecnie w fazie testów, a przedstawione funkcje mogą przynieść znaczące ulepszenia w codziennym użytkowaniu urządzeń Apple.

Pomimo że informacje te pochodzą z wewnętrznych źródeł, które nie zawsze zostały oficjalnie potwierdzone, jeżeli aktualizacja zostanie wdrożona zgodnie z przewidywaniami, użytkownicy systemu iOS mogą oczekiwać znaczącej poprawy w organizacji swoich codziennych obowiązków.

Jak widzimy, Apple ciągle dąży do usprawnienia systemu przez wprowadzanie i dostosowywanie swoich produktów do zmieniających się potrzeb technologicznych oraz użytkowników, dążąc do oferowania jeszcze lepszej, bardziej spersonalizowanej interakcji z urządzeniami.

Źródło:

Średnia ocena 4.6 / 5. Gł: 144

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top