iOS 8 i zupełnie nowa apka Zdrowie - jak działa? polecane, ciekawostki Zdrowie, Wideo, jak działa, iPhone, iOS8, iOS 8, iOS, health, Apple  Zdrowie to zupełnie nowa aplikacja dostępna w iOS 8. Apka ta w bardzo czytelny i przejrzysty sposób prezentuje na ekranie naszego telefonu dane o naszym zdrowiu i aktualnej kondycji. IOS8 1300x700

iOS 8 i zupełnie nowa apka Zdrowie – jak działa?

Zdrowie to zupełnie nowa aplikacja dostępna w iOS 8. Apka ta w bardzo czytelny i przejrzysty sposób prezentuje na ekranie naszego telefonu dane o naszym zdrowiu i aktualnej kondycji.

W App Store jak wiemy istnieje całkiem sporo aplikacji, które monitorują nasze tętno, spalone kalorie, czy poziom cukru we krwi.

Aby nie wchodzić do każdej aplikacji z osobna, Apple stworzyło właśnie opisywaną przeze mnie aplikacji Zdrowie, która umieści te wszystkie dane z innych aplikacji w jednym, łatwo dostępnym miejscu, a następnie prezentuje jest bardzo czytelnej formie.

iOS 8 i zupełnie nowa apka Zdrowie - jak działa? polecane, ciekawostki Zdrowie, Wideo, jak działa, iPhone, iOS8, iOS 8, iOS, health, Apple  Zdrowie to zupełnie nowa aplikacja dostępna w iOS 8. Apka ta w bardzo czytelny i przejrzysty sposób prezentuje na ekranie naszego telefonu dane o naszym zdrowiu i aktualnej kondycji. Zdrowie

Rozwiązanie bardzo ciekawe i jak wspomniałem przed chwilą na pewno ucieszy wszystkie osoby, które korzystają z kilku aplikacji zdrowotnych dostępnych w App Store.

Aplikacja pozwala również na stworzenie dla własnego bezpieczeństwa specjalnej karty, która będzie dostępna wprost z ekranu blokady.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry