iPadOS 14.5

iPadOS 14.5 beta ogranicza dostęp do mikrofonu iPada z etui Smart Folio

Zgodnie z zapowiedziami w drugiej wersji beta iOS i iPadOS 14.5, firma Apple wprowadza nową funkcję prywatności, która ogranicza dostęp do mikrofonu na iPadzie ze Smart Folio.

Funkcja działa w następujący sposób.

Modele iPadów od 2020 roku mają również sprzętowe odłączanie mikrofonu. Gdy obudowa zgodna z MFI (w tym sprzedawane przez Apple) jest podłączona do iPada i zamknięta, mikrofon jest odłączany, uniemożliwiając udostępnienie danych dźwiękowych mikrofonu dla jakiegokolwiek oprogramowania, nawet z uprawnieniami roota lub jądra w iPadOS lub w przypadku oprogramowanie układowe jest zagrożone.

iPadOS 14.5 beta ogranicza dostęp do mikrofonu iPada z etui Smart Folio polecane, ciekawostki wyciszenie mikrofonu w iPadOS 14.5 beta 2, wyciszenie mikrofonu, iPadOS 14.5 beta 2, iPadOS 14.5, iOS 14.5 beta 2  Zgodnie z zapowiedziami w drugiej wersji beta iOS i iPadOS 14.5, firma Apple wprowadza nową funkcję prywatności, która ogranicza dostęp do mikrofonu na iPadzie ze Smart Folio. iPad 4 2020

Najnowsza wersja iPadOS 14.5 beta 2 wprowadza opcję w wielu modelach iPad:

iPad (8. generacji), iPad Air (4. generacji), 11-calowy iPad Pro (2. generacji) i 12,9-calowy iPad Pro (4. generacji) wyciszają teraz wbudowany mikrofon po zamknięciu Smart Folio.

Więcej informacji na temat najnowszej iOS 14.5 beta 2 znajdziecie poniżej.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top