iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone X – który z nich wypadł najlepiej w teście szybkości?

Podczas prezentacji tegorocznych iPhone, Apple powiedziało, że ?jedenastka? Pro jest o 20% szybsza od zeszłorocznego iPhone XS. Sprawdźmy czy faktycznie tak jest.

Amerykański bloger Philip postanowił porównać prędkość iPhone’a 11 Pro, iPhone’a XS i iPhone’a X. Test polegał na uruchamianiu tych samych aplikacji w tym samym czasie na trzech różnych telefonach z iOS 13.

Wyniki testu są następujące. Najgorzej w teście wypadł iPhone X. Pierwszy okazał się iPhone 11 Pro, ale wyprzedził on iPhone’a XS tylko o 1 sekundę. Po ponownym uruchomieniu aplikacji z pamięci iPhone XS ukończył test najszybciej, wyprzedzając iPhone’a 11 Pro o 28 sekund. Trzeci był iPhone X.

Co ciekawe, iPhone XS i iPhone 11 Pro mają taką samą ilość pamięci RAM – 4 GB. Problem jest prawdopodobnie związany ze zmodyfikowaną aplikacją aparatu w iPhonie 11 Pro, co powoduje dodatkowe obciążenie pamięci.

Być może Apple przyspieszy ładowanie aplikacji Camera i poprawi wydajność nowych smartfonów w oprogramowaniu iOS 13.1, które zostanie wydane 24 września, czyli już jutro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top