iphone15pro

iPhone 15 Pro Max będzie miał nie tylko ulepszony aparat, ale zaoferuje też masę innych funkcji

Według Nikkei Asia, Apple będzie polegać na nowej technologii czujników od Sony, aby poprawić kamerę iPhone’a z serii 15. Raport twierdzi, że najnowsza technologia zapewni wyższy zakres dynamiczny niż istniejące systemy kamer.

Nowy przetwornik obrazu Sony mniej więcej podwaja poziom sygnału w każdym pikselu w porównaniu z konwencjonalnymi czujnikami. Innymi słowy, czujniki mogą przechwycić więcej światła i zredukować prześwietlenie lub niedoświetlenie w niektórych ustawieniach, co pozwala na wyraźne sfotografowanie twarzy osoby nawet wtedy, gdy obiekt stoi w obliczu silnego światła. Ale to nie wszystko.

iPhone 15 Pro Max będzie miał nie tylko ulepszony aparat, ale zaoferuje też masę innych funkcji ciekawostki iphone 15 pro max  Według Nikkei Asia, Apple będzie polegać na nowej technologii czujników od Sony, aby poprawić kamerę iPhone'a z serii 15. Raport twierdzi, że najnowsza technologia zapewni wyższy zakres dynamiczny niż istniejące systemy kamer. iphone15 aparat

iPhone 15 Pro Max ma zostać wyposażony także w obiektyw peryskopowy, który jest w stanie zapewnić większy zoom optyczny dzięki układowi luster o kącie 90 stopni. To nie wszystko. Oczekuje się, że wszystkie modele z serii iPhone 15 przejdą z portu Lightning na USB-C, a modele z wyższej półki mogą obsługiwać Thunderbolt w celu szybkiego transferu dużych plików zdjęciowych i wideo.

iPhone 15 Pro Max będzie miał nie tylko ulepszony aparat, ale zaoferuje też masę innych funkcji ciekawostki iphone 15 pro max  Według Nikkei Asia, Apple będzie polegać na nowej technologii czujników od Sony, aby poprawić kamerę iPhone'a z serii 15. Raport twierdzi, że najnowsza technologia zapewni wyższy zakres dynamiczny niż istniejące systemy kamer. iP15 1

Każdy z modeli będzie prawdopodobnie zawierał Dynamic Island wprowadzony w tegorocznym iPhone 14 Pro, ale tylko modele z wyższej półki mają obsługiwać ProMotion i stale włączony wyświetlacz. Premiera nowych smartfonów firmy Apple nastąpi prawdopodobnie na początku lub w połowie września przyszłego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top