iPhone 6s/6s Plus jako waga - prosty sposób niewymagający aplikacji z AppStore poradniki, polecane, ciekawostki waga, jak ważyć przedmioty iPhone 6s, iphone 6s waga, iPhone 6s Plus jako waga, iphone 6s jako waga, iPhone 6s, iPhone, Apple, 3d touch  Wszyscy wiemy, że nowe iPhone?y 6s wyposażone są w 3D Touch, czyli technologię umożliwiającą wyczuwanie siły nacisku na ekran urządzenia. tapetahtconea9

iPhone 6s/6s Plus jako waga – prosty sposób niewymagający aplikacji z AppStore

Wszyscy wiemy, że nowe iPhone?y 6s wyposażone są w 3D Touch, czyli technologię umożliwiającą wyczuwanie siły nacisku na ekran urządzenia.

W ostatniom czasie w App Store dostępne były różne aplikacje, umożliwiające ważenie przedmiotów za pomocą 3D Touch, ale już zostały one z wirtualnego sklepu Apple usunięte. Dziś opiszę Wam co musicie zrobić, aby zważyć przedmiot bez instalacji aplikacji z App Store.

Wszystko co musicie zrobić to udać się na stronę http://pltarun.github.io/ i to wszystko. Potem należy położyć przedmiot na ekranie iPhone?a i gotowe.

iPhone 6s/6s Plus jako waga - prosty sposób niewymagający aplikacji z AppStore poradniki, polecane, ciekawostki waga, jak ważyć przedmioty iPhone 6s, iphone 6s waga, iPhone 6s Plus jako waga, iphone 6s jako waga, iPhone 6s, iPhone, Apple, 3d touch  Wszyscy wiemy, że nowe iPhone?y 6s wyposażone są w 3D Touch, czyli technologię umożliwiającą wyczuwanie siły nacisku na ekran urządzenia. waga

Sposób ten działa również na gładziku z 3D Touch.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top