iPhone Death Star, czyli nietypowy prototyp iPhone 4 ciekawostki prototyp iPhone 4, iPHone 4 Death Star  Na długo przed premierą iPhone'a 4 większość informacji o nowym smartfonie wyciekła do sieci za sprawą serwisu Gizmodo, a dziś na kanale na kanale YouTube DongleBookPro możemy zobaczyć prototyp iPhone'a 4, który nazwano iPhone'em Gwiazdy Śmierci. iPhone4prototyp 1300x700

iPhone Death Star, czyli nietypowy prototyp iPhone 4

Na długo przed premierą iPhone’a 4 większość informacji o nowym smartfonie wyciekła do sieci za sprawą serwisu Gizmodo, a dziś na kanale na kanale YouTube DongleBookPro możemy zobaczyć prototyp iPhone’a 4, który nazwano iPhone’em Gwiazdy Śmierci.

Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą w tym prototypie jest logo Star Wars Death Star zamiast logo Apple z tyłu. Co ciekawe do tego prototypu stworzono także przezroczystą obudowę, która z jakiegoś powodu nie chroniła jego dolnej części.

iPhone z Gwiazdą Śmierci działa pod kontrolą systemu iOS 4, a także zawiera nazwy marek iPhone’a aż do serii iPhone 13. Co ciekawe, Apple ukrył śruby za tacką karty SIM, wyjmując je z dolnego panelu, podczas gdy iPhone 4. był widoczny.

Prototyp nie otrzymał ekranu Retina, a także wykorzystuje inny sterownik ekranu w porównaniu do detalicznej wersji iPhone’a 4.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry