iPhone SE 3

iPhone SE 3 nie sprzedaje się tak dobrze jak oczekiwano

Firma badawcza Wave7 potwierdza to, o czym mówiło kilku analityków, że iPhone SE 3 (2022) nie sprzedaje się tak dobrze jak oczekiwano.

Jak donosi serwis PCMag, firma Wave7 przeprowadziła ankietę w sklepach operatorów w USA i stwierdziła, że popyt na iPhone’a SE 3 jest słabszy niż na poprzedni model. Potwierdziło to 56% przedstawicieli operatorów, którzy rozmawiali z Wave7, podczas gdy tylko 8% stwierdziło, że popyt jest większy.

iPhone SE 3 nie sprzedaje się tak dobrze jak oczekiwano ciekawostki iPhone SE 3 2022, iPhone SE 3  Firma badawcza Wave7 potwierdza to, o czym mówiło kilku analityków, że iPhone SE 3 (2022) nie sprzedaje się tak dobrze jak oczekiwano. iPhoneSE3 1

Przedstawiciel firmy Verizon powiedział, że wiele osób nawet nie wie, że firma Apple wypuściła na rynek nowy telefon iPhone SE 3. Eksperci przypisują to brakowi reklamy tego smartfonu ze strony Apple, ponieważ w radiu, telewizji i innych mediach pojawiło się bardzo niewiele spotów. Nawet na firmowym kanale YouTube znajduje się tylko jeden film poświęcony iPhone’owi SE 3, ten sam, który pokazano podczas prezentacji urządzenia 8 marca.

Oprócz braku reklam, jest też wielu użytkowników, którzy nie lubią tak małych smartfonów i wolą większe. A Ty co sądzisz o tym modelu iPhone’a? Daj koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top