iPhone X z iOS 13.1.1 uruchomiony w trybie verbose ciekawostki iPhone X, checkmate  iPhone X nie jest zbyt starym produktem Apple, a ostatnie odkrycie w postaci exploita bootromu pokazuje, że już niebawem możemy liczyć na nowy Jailbreak. jailbreak 1

iPhone X z iOS 13.1.1 uruchomiony w trybie verbose

iPhone X nie jest zbyt starym produktem Apple, a ostatnie odkrycie w postaci exploita bootromu pokazuje, że już niebawem możemy liczyć na nowy Jailbreak.

W obecnej postaci ch8mate jest exploitem, który umożliwia Jailbreak, a nie samym odblokowaniem systemu, więc trzeba mieć to na uwadze. Dzięki jego obecności można wykonać dwie wersje odblokowania iOS, pierwsza będzie wykorzystywać komputer lub specjalne urządzenie pod USB do wybudzenia urządzenia.

iPhone X z iOS 13.1.1 uruchomiony w trybie verbose ciekawostki iPhone X, checkmate  iPhone X nie jest zbyt starym produktem Apple, a ostatnie odkrycie w postaci exploita bootromu pokazuje, że już niebawem możemy liczyć na nowy Jailbreak. iPhone 2 168x350

Druga opcja to semi – tethered co oznacza, że po każdym rozładowaniu baterii, wyłączeniu lub ponownym uruchomieniu urządzenia będziemy musieli użyć aplikacji, żeby wprowadzić urządzenie w Jailbreak.

Nawet sam Luca Todesco przyjrzał się ostatniemu odkryciu i dzięki jego osobie udało się uruchomić iPhone’a X z iOS 13.1.1 w trybie verbose, a w międzyczasie zainicjować Jailbreak.

Odblokowanie systemu operacyjnego zajęło podobno tylko 2 sekundy, poza tym powinno działać za każdym razem w przeciwieństwie do obecnie stosowanych aplikacji.

Coolstar i Pwn20wnd również interesują się tematem i być może właśnie oni wydadzą aplikacje odblokowujące oprogramowanie mobilnego sprzętu Apple.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry