iPhone XS Max vs iPhone X - pierwszy test prędkości polecane, ciekawostki Wideo, test szybkości iPhone XS Max, test szybkości, jak szybki jest iPhone XS Max, jak szybki jest iPhone XS, iPhone XS test szybkości, iPhone XS Max czy iPhone X, iPhone XS Max, iPhone XS czy iPhone X, Apple  Premiera nowych iPhone XS już tuż, tuż, więc w sieci zaczynają pojawiać się pierwsze filmiki z przeróżnymi testami nowego iPhone'a. Dziś zobaczymy jak szybkie jest najnowsze urządzenie Apple z procesorem A12. iPhoneXS 7

iPhone XS Max vs iPhone X – pierwszy test prędkości

Premiera nowych iPhone XS już tuż, tuż, więc w sieci zaczynają pojawiać się pierwsze filmiki z przeróżnymi testami nowego iPhone’a. Dziś zobaczymy jak szybkie jest najnowsze urządzenie Apple z procesorem A12.

Test, który widzicie poniżej polegał na otwieraniu aplikacji jedna po drugiej w tym samym czasie równocześnie na obu urządzeniach. Czy iPhone XS Max okazał się dużo szybszy od X-a? Niestety nie. Różnice są minimalne. Zobaczcie sami.

Zatem nasuwa się pytanie. Czy jest sens zakupu iPhone XS mając iPhone X? Moim zdaniem nie. Przynajmniej nie teraz. Ja osobiście poczekam kilka miesięcy, aż będzie można kupić najnowszego XS-a nieco taniej i wtedy zastanowię się nad wymianą mojej dziesiątki. Specjalnie napisałem XS, bo jak wiecie XS Max ma znacznie duży ekran i jeśli ktoś się lubuje w tak wielkich ekranach, to oczywiście wymiana ma sens. Ja takowej potrzeby jak narazie nie odczuwam.

Niestety jest to pierwszy rok od 10 lat, w którym nie kupuję iPhone’a w dniu premiery.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top