iPhone zamiast prawa jazdy polecane, ciekawostki UK, prawo jazdy w iPhone w UK, prawo jazdy, iphone zamiast prawa jazdy, iPhone, Apple  Wygląda na to, że kierowcy w Zjednoczonym Królestwie (UK) będą mogli przechowywać swoje prawo jazdy wewnątrz aplikacji Wallet dostępnej na iPhonie. Wszystko dzięki CEO DVLA w tym kraju. iPhoneSE 1

iPhone zamiast prawa jazdy

Wygląda na to, że kierowcy w Zjednoczonym Królestwie (UK) będą mogli przechowywać swoje prawo jazdy wewnątrz aplikacji Wallet dostępnej na iPhonie. Wszystko dzięki CEO DVLA w tym kraju.

Poza tym pokazano również projekt, który obrazuje wdrożenie cyfrowego prawa jazdy. Dedykowana aplikacja służy obecnie do przechowywania kart bankowych, debetowych, kart pokładowych, biletów i kart promocyjnych. Wprowadzenie cyfrowej wersji prawa jazdy pokazuje, że rząd Brytyjski pragnie wykorzystać w tym celu API programu Wallet, co pozwoli na przechowywanie dodatkowej karty, razem z resztą.

iPhone zamiast prawa jazdy polecane, ciekawostki UK, prawo jazdy w iPhone w UK, prawo jazdy, iphone zamiast prawa jazdy, iPhone, Apple  Wygląda na to, że kierowcy w Zjednoczonym Królestwie (UK) będą mogli przechowywać swoje prawo jazdy wewnątrz aplikacji Wallet dostępnej na iPhonie. Wszystko dzięki CEO DVLA w tym kraju. uk license apple wallet

Obecna wersja aplikacji jest prototypem i nie podano nawet przybliżonej daty jej wydania. Oliver Morley (CEO DVLA) powiedział również, że to jedynie dodatek, który na pewno nie zastąpi standardowego prawa jazdy.

Warto wspomnieć, że rok temu w Iowa podjęto się podobnej próby, ale od tego czasu nie podano żadnych konkretów. Wiadomo tylko, że w fazie testów brało udział 20 stanów i miała powstać aplikacja MorphoTrust USA. Jednakże implementacja w wykonaniu DVLA będzie pierwszą na świecie, która wykorzysta dedykowaną aplikację, a nie własną.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry