tarcza 1

Jak dodać tarczę Metropolitan (RED) do Apple Watch?

Z okazji Światowego Dnia AIDS (1 grudnia), Apple udostępniło tarczę zegarka Metropolitan (RED) na Apple Watch. Pobierz ją już teraz.

W zeszłym roku firma Apple świętowała 15-lecie współpracy wprowadzając na rynek sześć tarcz zegarka Apple Watch oznaczonych kolorem czerwonym. Teraz firma zdecydowała się promować kampanię (RED) 2022 za pomocą innej tarczy, tym razem z całkowicie czerwoną wersją „Metropolitan”.

Firma Apple nie dodała jeszcze nowej tarczy zegarka do swojej witryny internetowej, ale dostępna jest już aplikacja Clip, która umożliwia pobranie jej na zegarek Apple Watch za pomocą aparatu iPhone’a.

Jak dodać tarczę Metropolitan (RED) do Apple Watch? poradniki, ciekawostki Metropolitan red, Metropolitan  Z okazji Światowego Dnia AIDS (1 grudnia), Apple udostępniło tarczę zegarka Metropolitan (RED) na Apple Watch. Pobierz ją już teraz. tarcza 2

Jeśli masz zegarek Apple Watch z systemem watchOS 9, po prostu otwórz aplikację Aparat na iPhone i zeskanuj powyższy kod, aby dodać nową tarczę zegarka Metropolitan (RED).

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top