word to pdf

Jak przekonwertować plik Word na PDF na iPhone i iPad

W dzisiejszym poradniku pokażemy Wam, jak szybko i całkowicie za darmo przekonwertować plik programu Word na plik PDF w urządzeniach iPhone i iPad.

Pliki Word (.doc lub docx) można łatwo edytować, natomiast pliki PDF (.pdf) wymagają specjalnych aplikacji do wprowadzania zmian. Jeśli więc musisz wysłać ważny dokument, taki jak CV, umowa, faktura lub podobny, którego nie chcesz edytować, plik PDF jest idealnym wyborem.

Po drugie, jeśli w plikach programu Word używasz określonej czcionki, może ona wyglądać inaczej, jeśli ktoś otworzy ten plik w innej aplikacji odczytującej pliki .doc na smartfonie lub komputerze. PDF jest natomiast doskonałym narzędziem do zachowania oryginalnego stylu i wyglądu dokumentu.

Jak przekonwertować plik Word na PDF na iPhone i iPad poradniki, ciekawostki plik Word na PDF, jak zmienic word na pdf na iphone, jak zmienic plik word na pdf na ipad, jak zmienic plik doc na pdf na iphone, jak zmienic plik doc na pdf na ipad  W dzisiejszym poradniku pokażemy Wam, jak szybko i całkowicie za darmo przekonwertować plik programu Word na plik PDF w urządzeniach iPhone i iPad. iwork

Jak przekonwertować plik programu Word na plik PDF w urządzeniach iPhone i iPad?

Istnieje kilka sposobów konwersji pliku programu Word na plik PDF na urządzeniach iPhone i iPad, ale najłatwiejszym z nich jest użycie aplikacji Pages firmy Apple, która jest dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników systemów iOS i iPadOS.

  • Odszukaj plik na swoim iPhone, iPad.
  • Wybierz i otwórz plik programu Word.
  • Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu.
  • Wybierz opcję Eksportuj, a następnie PDF.
  • Wybierz, gdzie chcesz wysłać plik (np. przez AirDrop lub Mail).

Możesz też przekonwertować plik Word z aplikacji Pliki:

  • Otwórz plik programu Word.
  • Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu.
  • Wybierz opcję Eksportuj, a następnie PDF
  • Wybierz, gdzie chcesz wysłać plik (np. przez AirDrop lub do poczty)

Po zapisaniu pliku w formacie PDF można go wykorzystać w dowolny sposób. Prawda, że proste? Kolejne poradniki już wkrótce!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top