applewatch

Jak skalibrować wszystkie czujniki w Apple Watch

Apple Watch to potężne urządzenie, które zbiera dane o aktywności i ćwiczeniach użytkownika. Jeśli po pewnym okresie zauważysz, że zegarek wskazuje nieprawidłowy pomiar któregokolwiek ze wskaźników, być może nadszedł czas na ponowną kalibrację.

Ponowna kalibracja może być konieczna, jeśli zegarek regularnie zawyża lub zaniża odczyty tętna lub powiedzmy niepoprawnie oblicza przebytą odległość.

Proces kalibrach jest bardzo prosty i poradzi sobie z nim każdy użytkownik iZegarka.

Jak skalibrować Apple Watch

Jak skalibrować wszystkie czujniki w Apple Watch poradniki, ciekawostki kalibracja jasności, kalibracja, jak skalibrować Apple Watch, Apple Watch  Apple Watch to potężne urządzenie, które zbiera dane o aktywności i ćwiczeniach użytkownika. Jeśli po pewnym okresie zauważysz, że zegarek wskazuje nieprawidłowy pomiar któregokolwiek ze wskaźników, być może nadszedł czas na ponowną kalibrację. AppleWatch kalibracja
Kalibracja Apple Watch.
  • Na iPhone przejdź do Ustawienia – Prywatność – Usługi lokalizacji – Usługi systemowe i upewnij się, że przełącznik śledzenie ruchu jest włączony .
  • Uruchom aplikację Watch i przejdź do prywatność i kliknij przycisk Wyzeruj dane kalibracji ruchu.
  • Aby ponownie skalibrować czujniki, załóż zegarek Apple Watch i wyjdź na zewnątrz w miejsce z dobrym odbiorem sygnału GPS. W przypadku zegarków Apple Watch Series 0 i Series 1 musisz zabrać ze sobą iPhone’a do kalibracji.
  • Włącz dowolny trening marszowy (chodzenie lub bieganie).
  • Staraj się chodzić/biegać w tym samym tempie po płaskiej, równej powierzchni przez około 20 minut .

Po zakończeniu pierwszego treningu po zresetowaniu zegarek w końcu skalibruje czujniki i wyświetli najbardziej wiarygodne odczyty aktywności.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top