Jak sprawdzić, czy iPhone jest fabrycznie bez simlocka  poradniki, nowosci Sprawdz czy iPhone ma simlocka, simlock, nr seryjny, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone, iOS7, IMEI, Allegro   iPhone5S 1300x700

Jak sprawdzić, czy iPhone jest fabrycznie bez simlocka

Czy nie zdarzyło się wam, że przed kupnem iPhone powiedzmy z Allegro chcieliście go najpierw sprawdzić? Czy oferowany na aukcji telefon jest aby na pewno fabrycznie bez simlocka ? Jeśli tak i nie wiedzieliście jak się za to zabrać, to mam dla was bardzo dobrą wiadomość.

Na tej stronie po wpisaniu nr seryjnego lub nr IMEI  urządzenia po chwili na naszym ekranie wyświetlą się najistotniejsze informacje na temat danego telefonu. Zobaczcie jak to wyglądało w przypadku mojego iPhone 5S.

Jak sprawdzić, czy iPhone jest fabrycznie bez simlocka  poradniki, nowosci Sprawdz czy iPhone ma simlocka, simlock, nr seryjny, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone, iOS7, IMEI, Allegro   IMEI

Jak widzicie znajduje się tam również informacja, czy dany iPhone posiada simlocka, czy nie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top