Jak sprawdzić, który modem LTE ma nasz iPhone 7/7 Plus polecane, ciekawostki modem LTE, jaki modem LTE mam w iPhone 7, jaki model LTE mam w Iphone 7 plus, jak sprawdzić, iPhone 7, intel  Wygląda na to, że modemy LTE użyte w iPhonie 7/7 Plus różnią się wydajnością i radzeniem sobie w mniej przyjaznych miejscach dla zasięgu sieci komórkowych. iPhone7niebieski

Jak sprawdzić, który modem LTE ma nasz iPhone 7/7 Plus

Wygląda na to, że modemy LTE użyte w iPhonie 7/7 Plus różnią się wydajnością i radzeniem sobie w mniej przyjaznych miejscach dla zasięgu sieci komórkowych.

Różnice czasem wynoszą nawet 30%, więc dobrze byłoby sprawdzić, jaki mamy w iPhonie modem LTE.

Model Qualcomma wspiera GSM i CDMA, podczas gdy Intel tylko GSM, a niezależny test Cellular Insights wskazuje, że ten pierwszy jest lepszy od drugiego. Na szczęście łatwo można sprawdzić, który modem ?siedzi? w naszym sprzęcie.

Jak sprawdzić, który modem LTE ma nasz iPhone 7/7 Plus polecane, ciekawostki modem LTE, jaki modem LTE mam w iPhone 7, jaki model LTE mam w Iphone 7 plus, jak sprawdzić, iPhone 7, intel  Wygląda na to, że modemy LTE użyte w iPhonie 7/7 Plus różnią się wydajnością i radzeniem sobie w mniej przyjaznych miejscach dla zasięgu sieci komórkowych. iPhone7

Najłatwiej zrobić to przechodząc kolejno do Ustawienia ? Ogólne ? To urządzenie ? Prawne ? Certyfikaty. Jeżeli widnieje tam A1778 lub A1784 to wasz iPhone korzysta z modemu Intela. Jeżeli macie modele A1660 lub A1661, to oznacza, że siedzi tam LTE od Qualcomma.

To samo można zrobić pobierając z App Store aplikację Lirum Info Lite. Po pobraniu programu włączamy go i udajemy się kolejno do Device ? General i sprawdzamy Model Number. Litera i cyfry powinny być takie same, jak wcześniej, więc powinniście łatwo wydedukować, jaki macie modem LTE u siebie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top