applepay

Jak usunąć kartę z aplikacji Portfel na iPhone

Aplikacja Portfel, dostępna na urządzeniach iPhone, oferuje użytkownikom wygodną opcję przechowywania różnego rodzaju kart m.in. kat płatniczych.

Z czasem jednak może pojawić się potrzeba usunięcia niektórych elementów z Portfela – może to być wynik utraty karty, wygaśnięcia jej ważności lub po prostu braku dalszej potrzeby jej posiadania.

Proces usuwania kart z aplikacji Portfel na iPhone jest prosty, lecz wymaga przestrzegania określonych kroków, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność tej operacji.

Jak usunąć kartę z Portfela na iPhone

Jak usunąć kartę z aplikacji Portfel na iPhone poradniki, ciekawostki zarządzanie finansami, wygasłe dokumenty, usuwanie kart, technologie mobilne, Portfel, karty płatnicze, karty lojalnościowe, jak usunąć kartę aplikacji Portfel, iPhone, iOS, dokumenty elektroniczne, bilety, bezpieczeństwo danych, Aplikacje, aplikacja Portfel, aktualizacja Portfela  Aplikacja Portfel, dostępna na urządzeniach iPhone, oferuje użytkownikom wygodną opcję przechowywania różnego rodzaju kart m.in. kat płatniczych. karta 1

Aby usunąć dowolną kartę z Portfela na urządzeniu iPhone, należy przede wszystkim odnaleźć aplikację Portfel na ekranie startowym urządzenia i ją uruchomić. Po otwarciu aplikacji wyświetlone zostaną wszystkie przechowywane w niej karty. Następnie, w celu usunięcia wybranej karty, konieczne jest jej zlokalizowanie i wybranie, co spowoduje przejście do szczegółowego widoku danej karty.

W górnym prawym rogu ekranu z detalami karty znajduje się ikona w formie trzech poziomych kropek, która po dotknięciu otworzy dodatkowe opcje konfiguracji i zarządzania kartą. Wśród dostępnych opcji należy wybrać „Szczegóły karty”, a następnie przewinąć ekran do jego końca, gdzie umieszczony jest przycisk „Usuń kartę”. Potwierdzenie tej akcji spowoduje usunięcie karty z Portfela.

Dodatkowo, aplikacja Portfel umożliwia zarządzanie nie tylko aktywnymi kartami, ale także tymi, których termin ważności już upłynął, takimi jak bilety lotnicze czy karty upominkowe. Aby usunąć wygasłe dokumenty, należy w aplikacji Portfel przewinąć widok główny do końca, gdzie znajduje się opcja „Wyświetl wygasłe bilety”. Wybierając tę opcję, użytkownik uzyska dostęp do listy dokumentów, które straciły swoją ważność. Po wybraniu konkretnej pozycji, w dolnej części ekranu pojawi się opcja „Usuń”, której wybranie finalizuje proces usuwania.

Kolejne poradniki już niebawem!

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 222

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top