Jak wyłączyć powiadomienia reklamowe na iPhone i iPad polecane, ciekawostki reklama, jak wyłączyć reklamy od Apple, Apple  Nie jest tajemnicą, że sprzedaż iPhone'a XS i iPhone'a XS Max nie była tak dobra, jak oczekiwało Apple. Aby zwiększyć popyt na nowe modele, firma podjęła ekstremalne działania, zakładając agresywną firmę marketingową. iPhoneX

Jak wyłączyć powiadomienia reklamowe na iPhone i iPad

Nie jest tajemnicą, że sprzedaż iPhone’a XS i iPhone’a XS Max nie była tak dobra, jak oczekiwało Apple. Aby zwiększyć popyt na nowe modele, firma podjęła ekstremalne działania, zakładając agresywną firmę marketingową.

Doszło do absurdu – korporacja wysłała użytkownikom starych urządzeń powiadomienia z propozycją uaktualnienia do nowego modelu na korzystnych warunkach. To posunięcie oczywiście nie pozostało niezauważone – firma została słusznie skrytykowana.

Na szczęście Apple zatrzymało kampanię reklamową związaną z iPhone, ale powiadomienia z reklamami dla Apple Music, Apple TV i innych usług mogą nadal docierać do użytkowników. Jak zrezygnować z takich powiadomień?

Jeśli nie chcecie otrzymywać e-maili, czy powiadomień Push od Apple możecie je w prosty sposób wyłączyć.

Jak uniemożliwić Apple wysyłanie wiadomości promocyjnych:

  • Uruchom ?Ustawienia? na iPhonie lub iPadzie.
  • Przechodzimy do sekcji ?Apple ID?.
  • Wybierz punkt menu ?Nazwa, numery telefonów, e-mail?.

Jak wyłączyć powiadomienia reklamowe na iPhone i iPad polecane, ciekawostki reklama, jak wyłączyć reklamy od Apple, Apple  Nie jest tajemnicą, że sprzedaż iPhone'a XS i iPhone'a XS Max nie była tak dobra, jak oczekiwało Apple. Aby zwiększyć popyt na nowe modele, firma podjęła ekstremalne działania, zakładając agresywną firmę marketingową. REKLAMA 455x350

  • Otworzy się sekcja danych kontaktowych. Poniżej znajdują się sekcje ?Ogłoszenia? i ?Aplikacje, muzyka, filmy?.
  • Wyłącz je, przesuwając suwaki do nieaktywnej pozycji.

Teraz Apple będzie wysyłać Wam tylko powiadomienia bezpieczeństwa i alerty operacyjne – na przykład z autoryzacją dwuskładnikową, transakcjami Apple Pay i zakończeniem subskrypcji Apple Music.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry