Jak wyświetlić raport prywatności aplikacji na iPhone, iPad poradniki, ciekawostki raport prywatności aplikacji, jak uzywac raport prywatności aplikacji, jak dziala raport prywatności aplikacji, ipadOS 15.2, iOS 15.2, co to jest raport prywatności aplikacji  System iOS 15.2 i iPadOS 15.2 zawiera nowe narzędzie do ochrony prywatności, które rozszerza niedawno wprowadzone funkcje, takie jak etykiety aplikacji. W dzisiejszym artykule pokażemy, jak wyświetlić raport prywatności aplikacji na iPhone i iPad. prywatnosc

Jak wyświetlić raport prywatności aplikacji na iPhone, iPad

System iOS 15.2 i iPadOS 15.2 zawiera nowe narzędzie do ochrony prywatności, które rozszerza niedawno wprowadzone funkcje, takie jak etykiety aplikacji. W dzisiejszym artykule pokażemy, jak wyświetlić raport prywatności aplikacji na iPhone i iPad.

Raport prywatności w aplikacji można aktywować z poziomu ustawień iOS i iPadOS, wykonując następujące czynności:

Jak wyświetlić raport prywatności aplikacji na iPhone, iPad poradniki, ciekawostki raport prywatności aplikacji, jak uzywac raport prywatności aplikacji, jak dziala raport prywatności aplikacji, ipadOS 15.2, iOS 15.2, co to jest raport prywatności aplikacji  System iOS 15.2 i iPadOS 15.2 zawiera nowe narzędzie do ochrony prywatności, które rozszerza niedawno wprowadzone funkcje, takie jak etykiety aplikacji. W dzisiejszym artykule pokażemy, jak wyświetlić raport prywatności aplikacji na iPhone i iPad. raport

  • Otwórz Ustawienia.
  • Wybierz Prywatność.
  • Przewiń w dół, aby otworzyć i aktywować element Raport prywatności w aplikacji.

Jeśli aktywowałeś już „Zapisuj aktywność aplikacji” w systemie iOS 15, raport o prywatności aplikacji zostanie aktywowany automatycznie i będzie już zawierał pewne dane. Jeśli nie, musisz przez kilka minut korzystać z aplikacji i witryn, zanim zaczniesz przeglądać różne informacje. W tej samej karcie możesz również wyłączyć nowość.

Po włączeniu tej funkcji Apple pokaże dane z ostatnich siedmiu dni dla każdej aplikacji, z dedykowanymi sekcjami ułatwiającymi konsultacje. W sekcji Dane i czujniki pojawi się lista aplikacji, które uzyskały dostęp do czujników i innych danych za pośrednictwem uprawnień do prywatności.

Dzięki Aktywności w sieci aplikacji możesz zobaczyć listę wszystkich różnych domen, z którymi aplikacje kontaktowały się w ciągu ostatnich siedmiu dni. Lista zawiera różne domeny wewnętrzne używane przez aplikacje, ale pozwala również zobaczyć, do jakich witryn i usług stron trzecich uzyskują dostęp, np. związanych z narzędziami do monitorowania lub analizy.

Ponownie możesz dotknąć dowolnej aplikacji na liście, aby wyświetlić podsumowanie wszystkich domen, z którymi się skontaktowano. Jeśli na przykład masz zainstalowany Instagram, zobaczysz adresy URL różnych DoubleClocks, Google Analytics, Google Tag Manager i innych, wraz z wewnętrznymi adresami URL Instagrama i Facebooka. Na dole tej listy możesz również wyświetlić listę witryn odwiedzonych w aplikacji. Przydatna rzecz.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top