Jak wyszukać filmy dostępne po polsku lub z polskimi napisami na Netflix polecane, ciekawostki spis polskich filmów netflix, spis filmów, polskie filmy w netflix, Netflix w Polsce, netflix w pl, netflix na iPhone, Netflix, jak szukać polskie filmy na netflix, jak szukać filmów na netflix, filmy z polskimi napisami na netflix spis, filmy z napisami na netflix, Filmy, Film, download, App Store  Na pewno wielu z Was korzysta z polskiego Netflixa i zastanawia się w jaki sposób wyszukać filmy, które dostępne są w serwisie po polsku lub z polskimi napisami. Prawda? Dziś napiszę Wam jak to zrobić. netflix1 1300x700

Jak wyszukać filmy dostępne po polsku lub z polskimi napisami na Netflix

Na pewno wielu z Was korzysta z polskiego Netflixa i zastanawia się w jaki sposób wyszukać filmy, które dostępne są w serwisie po polsku lub z polskimi napisami. Prawda? Dziś napiszę Wam jak to zrobić.

Sprawa jest banalnie prosta. Aby wyszukać filmy dostępne po polsku lub zawierające polskie napisy musicie udać się na stronę unogs.com i tam wybrać opcję ?Polish? w zakładce Audio i Subtitle.

Jak wyszukać filmy dostępne po polsku lub z polskimi napisami na Netflix polecane, ciekawostki spis polskich filmów netflix, spis filmów, polskie filmy w netflix, Netflix w Polsce, netflix w pl, netflix na iPhone, Netflix, jak szukać polskie filmy na netflix, jak szukać filmów na netflix, filmy z polskimi napisami na netflix spis, filmy z napisami na netflix, Filmy, Film, download, App Store  Na pewno wielu z Was korzysta z polskiego Netflixa i zastanawia się w jaki sposób wyszukać filmy, które dostępne są w serwisie po polsku lub z polskimi napisami. Prawda? Dziś napiszę Wam jak to zrobić. Zrzut ekranu 2016 01 09 o 17.28.30

Gdy to zrobicie po chwili poniżej pojawi się lista filmów i seriali, które dostępne są w języku polskim lub zawierają polskie napisy (patrz wyżej) w Netflixie. Prawda, że proste?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top