szklo iphone15

Jakie szkło i etui do iPhone 15 wybrać?

W obydwu przypadkach odpowiedź brzmi: wytrzymałe. Zarówno szkło, jak i etui do iPhone 15 przede wszystkim powinny spełniać funkcję ochronną.

To akcesoria, które powinny tworzyć swego rodzaju zbroję dla twojego telefonu Apple. Chronić przed skutkami codziennego użytkowania i ekstremalnych wypadków. I tego dziś będziemy szukać w produktach do iPhone 15, aż wybierzemy idealny duet szkła i etui,

Szkło i etui do iPhone 15 jednej marki

Wybór pojedynczego akcesorium ochronnego do telefonu zwykle nie należy do najtrudniejszych w życiu, ale pojawia się kilka pytań, na które warto sobie odpowiedzieć przed sfinalizowaniem zakupu:

  • Jakiego etui potrzebuję? Jakiego rodzaju? Koloru? Poziomu ochrony?
  • Jakiego zabezpieczenia ekranu potrzebuję? Szkła hartowanego? Folii? Szkła hybrydowego?
  • Czy wybrane szkło będzie kompatybilne z etui?

Idealnym rozwiązaniem, żeby pozbyć się części pytań, jest wybór produktów jednego producenta. Mamy wtedy większą pewność, że szkło będzie odpowiednio dopasowane do kształtu etui i obudowa akcesoria nie będą negatywnie na siebie wpływały. Mam na myśli sytuację, w której case do iPhone 15 łączy się z krawędzią szkła lub folii, zahaczając o nie i podważając je. Odklejone na zewnętrznych krawędziach szkło nie będzie w 100% spełniało swojej funkcji, ponieważ pod jego powierzchnię będzie dostawał się brud.

Niewiele marek specjalizuje się w wytwarzaniu i szkieł i etui, zwykle producenci skupiają się na jednym rodzaju produktów. Przykładem brandu, który dość dobrze radzi sobie z jednymi i drugimi jest Spigen, prowadząca swoja działalność od niemal 15 lat. Na jej przykładzie przedstawię ci kilka gotowych zestawów: etui i szkło do iPhone 15. Twoim zadaniem będzie wybór najbardziej odpowiadającego twoim potrzebom.

Zestaw 1. Najwyższa ochrona szkła i etui do iPhone 15

Nikogo, kto dotarł do tego momentu, nie trzeba przekonywać, że i szkło i case do iPhone 15 do podstawowe wyposażenie telefonu Apple. Pierwszą z propozycji zestawów szkieł i etui jest para stanowiąca najwyższy poziom ochrony. To: etui Tough Armor i szkło Glas.tR EZ Fit.

Case do iPhone 15 z serii Tough Armor to prawdziwy mocarz. Dzięki potrójnej warstwie chroniącej zabezpieczy twoje urządzenie przed każdego rodzaju wypadkiem, czy upadkiem. Sprawia, że po wielu miesiącach użytkowania oryginalna obudowa wygląda jak nowa, jest pozbawiona rys i wgnieceń.

Natomiast szkło Glas.tR EZ Fit jest idealnym dopełnieniem zabezpieczającym

Jakie szkło i etui do iPhone 15 wybrać? ciekawostki iPhone 15  W obydwu przypadkach odpowiedź brzmi: wytrzymałe. Zarówno szkło, jak i etui do iPhone 15 przede wszystkim powinny spełniać funkcję ochronną. et 1

Ten zestaw dedykujemy: osobom często upuszczającym telefon, pracującym w trudnych warunkach i posiadającym dzieci.

Zestaw 2. Pełna przezroczystość iPhone’a 15

Jeśli uwielbiasz oryginalny wygląd iPhone’a 15 ponad wszystko, ten zestaw jest dla Ciebie. Case Ultra Hybrid Mag idealnie sprawdzi się ze szkłem ALM, czyli Glas.tR Align Master. To szkło o twardości 9H, które zarysujesz wyłącznie diamentowym ostrzem. Dzięki ramce montażowej szkła nie ma możliwości, że ułożysz je nieodpowiednio, ten gadżet praktycznie ułoży szkło za ciebie w odpowiednim miejscu.

Case iPhone 15 Ultra Hybrid w pełni zaprezentuje oryginalny design telefonu, a co więcej ochroni przed wieloma uszkodzeniami. Otrzymał militarny certyfikat wytrzymałości, w którym przetrwał 20- krotny upadek z wysokości ponad 2 metrów.

Jakie szkło i etui do iPhone 15 wybrać? ciekawostki iPhone 15  W obydwu przypadkach odpowiedź brzmi: wytrzymałe. Zarówno szkło, jak i etui do iPhone 15 przede wszystkim powinny spełniać funkcję ochronną. et 2

Ten zestaw dedykujemy: fanom designu Apple, osobom dbającym o czystość etui.

Zestaw 3. Smukły i bezpieczny case ze szkłem prywatyzującym

Zestaw trzeci łączy w sobie wiele zalet. Po pierwsze sprawia, że twój iPhone 15 pozostaje tak smukły, jak bez etui. Case Thin Fit to możliwie najcieńszy pokrowiec, gwarantujący ochronę podczas upadków z niewielkich wysokości. Po drugie szkło Spigen Glas.tR EZ Fit Privacy zabezpiecza przed pęknięciem szybki wyświetlacza. Po trzecie, zapewnia prywatność, pozostawiając widok ekranu wyłącznie dla ciebie. Cienki case iPhone 15 Thin Fit oraz szkło prywatyzujące Glas.tR EZ Fit Privacy, to połączenie, które zabezpieczy Twój telefon i jego zawartość

Jakie szkło i etui do iPhone 15 wybrać? ciekawostki iPhone 15  W obydwu przypadkach odpowiedź brzmi: wytrzymałe. Zarówno szkło, jak i etui do iPhone 15 przede wszystkim powinny spełniać funkcję ochronną. et 3

Ten zestaw dedykujemy: osobom ceniącym sobie prywatność, fanom smukłych etui.

Jaki case i szkło do iPhone 15 wybrać?

Najważniejsze w wyborze etui i szkła do iPhone 15 jest kompatybilność tych dwóch produktów. Zweryfikowanie, czy wymiary jednego, nie wpływają na funkcjonalność drugiego. Jeśli uda ci się to zrobić, pierwszy krok za tobą. Później tylko wybór odpowiedniego case’a, następnie szkła i kompleksową ochronę masz zapewnioną. Jeśli nie jesteś pewien, czy dane szkło lub folia będzie pasowało do wymiarów, wybranego przez ciebie produktu, skorzystaj z naszych zestawów: Tough Armor i Glas.tR EZ Fit, Ultra Hybrid i Glas.tR Alm, Thin Fit i Glas.tR Ez Fit Privacy. Te trzy pary pomogą ci w prosty i szybki sposób dobrać akcesoria ochronne do twojego iPhone’a 15.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 145

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top