killers

„Killers of the Flower Moon” już wkrótce w Apple TV+

„Killers of the Flower Moon”, wybitny film wyprodukowany przez Apple Originals, już niebawem wkroczy na platformę Apple TV+ . Kiedy?

Czas krwawego księżyca” to wybitny film, który zdobył nominacje do Oscara w kilku kategoriach, w tym za Najlepszą charakteryzację i fryzury, Najlepszy dźwięk, Najlepszą ścieżkę dźwiękową oraz Najlepszą piosenkę oryginalną. „

Killers of the Flower Moon” został wybrany filmem roku 2023 przez prestiżowe gazety takie jak „New York Times” i „New Yorker”. Ponadto, film zdobył uznanie i nagrody od ponad 20 grup krytyków filmowych na całym świecie, w tym prestiżową nagrodę od New York Film Critics Circle.

„Killers of the Flower Moon” w Apple TV+

„Killers of the Flower Moon” już wkrótce w Apple TV+ ciekawostki Killers of the Flower Moon w Apple TV+, Killers of the Flower Moon, kiedy Killers of the Flower Moon w Apple TV+, Czas krwawego księżyca  „Killers of the Flower Moon”, wybitny film wyprodukowany przez Apple Originals, już niebawem wkroczy na platformę Apple TV+ . Kiedy? killers 2

Akcja filmu rozgrywa się w latach 20. XX wieku w Oklahomie i opowiada o serii morderstw dokonanych na członkach plemienia Osagów, którzy żyli na terenach bogatych w ropę naftową. Te okrutne zbrodnie, znane jako “panowanie terroru”, stanowią tło dla fabuły. W filmie występują tacy aktorzy jak Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Lily Gladstone, Jesse Plemons, Tantoo Cardinal, Cara Jade Myers, JaNae Collins i Jillian Dion, co gwarantuje wysoką jakość aktorskiego wykonania.

Reżyserem filmu jest Martin Scorsese, laureat Oscara, a scenariusz został napisany przez Erica Rotha i Martina Scorsese, opierając się na bestsellerowej książce Davida Granna. Film przedstawia historię Ernesta Burkharta (w tej roli Leonardo DiCaprio) i Mollie Kyle (w tej roli Lily Gladstone), opowiadającą o miłości wśród brutalnych realiów tamtych czasów. Bogactwo Osagów, zdobyte dzięki złożom ropy naftowej, przyciągnęło uwagę białych osadników, którzy przez manipulację, wymuszenia i kradzież próbowali przejąć kontrolę nad majątkiem rdzennych Amerykanów, nie cofając się przed morderstwami.

„Killers of the Flower Moon” to nie tylko film o mrocznej stronie amerykańskiej historii, ale również o sile prawdziwej miłości w obliczu zdrady i przemocy. Ta epicka opowieść detektywistyczna, osadzona na Dzikim Zachodzie, stanowi unikatowe połączenie dramatu historycznego z elementami thrillera.

Film będzie dostępny w Apple TV+ od 12 stycznia 2024 roku.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 277

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top