applewatchseries7

Klony Apple Watch Series 7 już dostępne w sprzedaży

W sieci pojawiły się zdjęcia klonów przyszłych „inteligentnych” zegarków Apple – Watch Series 7. Informacja o tym pojawiła się na koncie Twitter użytkownika o nicku MajinBuOfficial.

Na zdjęciach widzimy urządzenia trzech kolorach: Spece Grat, Silver i Back. Zegarki wyglądają dokładnie tak jak wcześniejsze rendery, które powstały w oparciu o pliki CAD, które wyciekły do sieci.

Klony Apple Watch Series 7 już dostępne w sprzedaży ciekawostki klony apple watch series 7, klon apple watch series 7, apple watch series 7000, apple watch series 7 rumors, apple watch series 7 release date, apple watch series 7 premiera, apple watch series 7 cena, Apple Watch Series 7, Apple Watch  W sieci pojawiły się zdjęcia klonów przyszłych „inteligentnych” zegarków Apple - Watch Series 7. Informacja o tym pojawiła się na koncie Twitter użytkownika o nicku MajinBuOfficial. apple watch 7 clone 3

Zegarek jak widzicie ma płaskie boki i proste rogi zamiast zaokrąglonych – tak wyglądają iPhone 12, iPad Pro z Face ID oraz iPad Air. Ponadto iMac 24 z chipem M1 został wydany w podobnej „kwadratowej” konstrukcji na początku tego roku.

Klony Apple Watch Series 7 już dostępne w sprzedaży ciekawostki klony apple watch series 7, klon apple watch series 7, apple watch series 7000, apple watch series 7 rumors, apple watch series 7 release date, apple watch series 7 premiera, apple watch series 7 cena, Apple Watch Series 7, Apple Watch  W sieci pojawiły się zdjęcia klonów przyszłych „inteligentnych” zegarków Apple - Watch Series 7. Informacja o tym pojawiła się na koncie Twitter użytkownika o nicku MajinBuOfficial. apple watch 7 clone 2 285x350

Właściciel konta na Twitterze na którym pojawiły się zdjęcia klonów powiedział, że cena fałszywi wynosiła około 60 USD. Twierdzi, że takie zegarki są już w sprzedaży na chińskich targach i w sklepach.

Klony Apple Watch Series 7 już dostępne w sprzedaży ciekawostki klony apple watch series 7, klon apple watch series 7, apple watch series 7000, apple watch series 7 rumors, apple watch series 7 release date, apple watch series 7 premiera, apple watch series 7 cena, Apple Watch Series 7, Apple Watch  W sieci pojawiły się zdjęcia klonów przyszłych „inteligentnych” zegarków Apple - Watch Series 7. Informacja o tym pojawiła się na koncie Twitter użytkownika o nicku MajinBuOfficial. apple watch 7 clone

Może to być prawda, bo to nie pierwszy raz, kiedy Chińczycy wypuszczają podróbki urządzeń giganta z Cupertino wcześniej niż samo Apple.

Dla przypomnienia dodamy, że już w marcu 2021 roku w sieci pojawiła się informacja, że klony AirPods 3. generacji zaczęły być aktywnie sprzedawane w Chinach – wtedy wielu spodziewało się, że Apple zaprezentuje je przed początkiem lata, ale tak się nie stało.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top