Nokia N9 2020

Kolejna legendarna Nokia powraca!

Rok temu pojawiły się pierwsze plotki, że HMD Global planuje ożywić kolejny legendarny telefon Nokia. Teraz chińskie media potwierdziły, że tak właśnie się stanie!

Kolejny modelem, który zostanie ożywiony będzie Nokia N9, która już wkrótce zostanie zaprezentowana. Nowy model będzie nazywał się Nokia N9 Remastered Edition.

Nokia N9 została wydana w listopadzie 2011 roku. Jest to pierwszy smartfon firmy, który został wydany po tym, jak Nokia odmówiła użycia systemu operacyjnego Symbian. Nokia N9 działała z systemem operacyjnym Meego, opracowanym wspólnie przez Nokię i Intel. W lipcu 2012 roku Nokia N9 otrzymała aktualizację do Android 4.1 Jelly Bean.

Kolejna legendarna Nokia powraca! polecane, ciekawostki Nokia N9 Remastered Edition, Nokia N9 2020  Rok temu pojawiły się pierwsze plotki, że HMD Global planuje ożywić kolejny legendarny telefon Nokia. Teraz chińskie media potwierdziły, że tak właśnie się stanie! nikia

Rendery Nokia N9 Remastered Edition lub Nokia N9 2020 przedstawione w tym artykule nie są oficjalne. To projektowa wizja tego, jak może wyglądać smartfon.

Kolejna legendarna Nokia powraca! polecane, ciekawostki Nokia N9 Remastered Edition, Nokia N9 2020  Rok temu pojawiły się pierwsze plotki, że HMD Global planuje ożywić kolejny legendarny telefon Nokia. Teraz chińskie media potwierdziły, że tak właśnie się stanie! nokia n9 2020

Możliwe, że smartfon zostanie zaprezentowany podczas Mobile World Congress 2020.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top