Michał16.11.2017
Kolejne stabilizatory dla iPhone w bardzo atrakcyjnych cenach!

Kolejny wpis, dzięki któremu będziecie mogli zaoszczędzić kilka stówek. Poniżej mam dla Was kolejne trzy stabilizatory dla iPhone’a i nie tylko.

Dzięki uprzejmości TomTop mamy dla Was kolejne trzy kody promocyjne, umożliwiające zakup stabilizatorów obrazu dla iPhone w naprawdę super atrakcyjnych cenach.

FeiyuTech SPG

FeiyuTech SPG to 3-osiowy gimbal na smartfony i kamery sportowe. Zakres stabilizacji od 320 do 360 stopni. Interfejs USB, Bluetooth. Czas pracy na baterii do 8 godzin. Urządzenie posiada silniki bezszczotkowe.

Kod: SPG114

Koszt urządzenia po użyciu kodu to 114,99 dolarów. W sieci takie urządzenia normalnie kosztują prawie 1000 zł. Link do sklepu – tutaj.

Zhiyun Crane V2 Professional i Zhiyun Crane 2 3-Axis

Crane V2 Profesional i Zhiyun Crane 2 3-Axis i to gimbale, które zostały zaprojektowany do średniej wielkości aparatów, tzw. bezlusterkowców oraz kamer cyfrowych. Waga urządzeń to tylko 950 g. Gimbale są przystosowane do prawie wszystkich aparatów fotograficznych dostępnych na rynku a nawet niektórych modeli aparatów DSLR, pozwalając jednocześnie na połączenie róznych zestawów obiektywów.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii pierścieni ślizgowych na wszystkich trzech osiach, gimbale zapewniają nieograniczoną kontrolę rotacji w promieniu 360 °, oferując dowolne ustawienie kątów położenia kamery w każdej pozycji w dowolnym momencie.

Zhiyun Crane V2 Professional

Kod: CRANE489

Cena po użyciu kodu to 489 dolarów. Link do sklepu oraz więcej informacji na temat produktu znajdziecie – tutaj.

Zhiyun Crane 2 3-Axis

Kod: HXFZYC2

Cena po użyciu kodu to 677 dolarów. Link do sklepu oraz więcej informacji na temat produktu znajdziecie tutaj.

Kolejne promocje już wkrótce!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz