Kolejny iPhone wykorzysta technologię LTPO w wyświetlaczu polecane, ciekawostki wyświetlacz, LTPO, iPhone, Ekran, Apple Watch, Apple  iPhone cały czas ewoluuje nawet w momencie, gdy zmiany są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Podobno kolejna generacja smartfona Apple otrzyma panel podświetlający wyświetlacz wykonany w technologii LTPO. iPhone12 5

Kolejny iPhone wykorzysta technologię LTPO w wyświetlaczu

iPhone cały czas ewoluuje nawet w momencie, gdy zmiany są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Podobno kolejna generacja smartfona Apple otrzyma panel podświetlający wyświetlacz wykonany w technologii LTPO.

Obecnie z tej technologii korzysta ekran umieszczony w Apple Watch.

Apple zamierza wprowadzić technologię LTPO do iPhone’a. W takiej sytuacji Amerykanie muszą bardziej zacieśnić współpracę w Samsung Display, który jest jedynym dostawcą wyświetlaczy OLED dla iPhone’a.

LTPO jest bardziej energooszczędne w porównaniu z LTPS (o 15%). Dla niektórych to mało, ale może się okazać, że zastosowanie technologii będzie miało pozytywny wpływ na żywotność baterii smartfona.

Kolejny iPhone wykorzysta technologię LTPO w wyświetlaczu polecane, ciekawostki wyświetlacz, LTPO, iPhone, Ekran, Apple Watch, Apple  iPhone cały czas ewoluuje nawet w momencie, gdy zmiany są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Podobno kolejna generacja smartfona Apple otrzyma panel podświetlający wyświetlacz wykonany w technologii LTPO. iPhone

Obecnie z tej technologii korzysta Apple Watch Series 4 i 5. Oba mają taki sam czas pracy z dala od ładowarki (18 godzin) pomimo, że Series 5 może mieć ciągle uruchomiony wyświetlacz.

Apple stopniowo zaczęło stawiać na wyświetlacze OLED, najpierw dostał je inteligentny zegarek (w 2015 roku), a później iPhone X (w 2017). Jeżeli z LTPO będzie podobnie, to już w przyszłym roku pojawi się iPhone z takim ekranem.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry