Koniec darmowego iTunes Radio. Od dziś za darmo tylko stacja Beats 1 polecane, ciekawostki koniec darmowego iTunes Radio, iTunes Radio, dlaczego nie działa iTunes Radio, Apple  Tak jak informowaliśmy Was kilka tygodni temu, w dniu dzisiejszym wszystkie stacje radiowe Apple (oprócz Beats 1) przestały być dostępne za darmo. Muzyka 1300x700

Koniec darmowego iTunes Radio. Od dziś za darmo tylko stacja Beats 1

Tak jak informowaliśmy Was kilka tygodni temu, w dniu dzisiejszym wszystkie stacje radiowe Apple (oprócz Beats 1) przestały być dostępne za darmo.

Od dziś wszystkie osoby, które będą chciały korzystać ze stacji radiowych Apple (poza Beats 1) będą musiały niestety wykupić subskrypcję Apple Music. Miesięczny koszt subskrypcji Apple Music w Polsce to dokładnie 4,99 euro.

Koniec darmowego iTunes Radio. Od dziś za darmo tylko stacja Beats 1 polecane, ciekawostki koniec darmowego iTunes Radio, iTunes Radio, dlaczego nie działa iTunes Radio, Apple  Tak jak informowaliśmy Was kilka tygodni temu, w dniu dzisiejszym wszystkie stacje radiowe Apple (oprócz Beats 1) przestały być dostępne za darmo. Zrzut ekranu 2016 01 29 o 17.48.04

Czy jest to dobra decyzja Apple? Ja osobiście nie używałem iTunes Radio, więc dla mnie nie ma to praktycznie żadnego znaczenia, a jak to jest u Was? Korzystał ktoś z Was z iTunes Radio?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top