Xtorm

Kup powerbank Xtorm Voyager i otrzymaj zupełnie za darmo Xtorm USB-C Power Delivery

Każdy z nas lubi fajne gratisy prawda? Dlatego dziś mamy dla Was coś bardzo interesującego. Co takiego?

Xtorm USB-C Power Delivery, czyli szybką ładowarkę, która dołączana jest zupełnie za darmo do powerbank Xtorm Voyager.

Xtorm Voyager

Kup powerbank Xtorm Voyager i otrzymaj zupełnie za darmo Xtorm USB-C Power Delivery ciekawostki xtorm  Każdy z nas lubi fajne gratisy prawda? Dlatego dziś mamy dla Was coś bardzo interesującego. Co takiego? DSCF9553 2

Na początek może kilka słów o Xtorm Voyager. Jest to pierwszy Powerbank na rynku polskim, z zastosowaniem portu USB-C 60W. Urządzenie posiada wewnętrzną baterię o pojemności 26000 mAh. Taka pojemność zapewnia wystarczającą energię, by naładować smartfona co najmniej 10 razy.

Po co port USB-C 60W? Technologia PD 60 W (Power Delivery) zastosowana w tym modelu oznacza, że masz możliwość szybkiego ładowania smartfona, tabletu, a nawet laptopa z portem ładowania USB-C. Wbudowany chip APM zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii Xtorm, jak i ładowanego urządzenia.

Gumowane wykończenie Voyagera doskonale leży w dłoni, chroniąc jednocześnie same urządzenie i zawartość torby przed zarysowaniem.

Dane techniczne:

  • Pojemność baterii: 26 000 mAh
  • Typ baterii: Litowo-jonowa
  • Rozmiary: 179 x 92 x 23 mm
  • Wejście: USB-C PD 60W
  • Wyjście: 1x USB-C 60W, 1x USB-C 15W ( 5V/3A) , 2x USB Quick Charge 3.0 18W
  • Waga: 512 g

Xtorm USB-C Power Delivery Kup powerbank Xtorm Voyager i otrzymaj zupełnie za darmo Xtorm USB-C Power Delivery ciekawostki xtorm  Każdy z nas lubi fajne gratisy prawda? Dlatego dziś mamy dla Was coś bardzo interesującego. Co takiego? ladowarka

Tak jak wspomniałem na wstępie osoba, która zakupi ten świetny powerbank otrzyma zupełnie za darmo XTORM AC Adapter USB-C Power Delivery, czyli ładowarkę sieciową, która umożliwia szybkie ładowanie małych urządzeń (np. Smartfon) do 40% szybciej, albo umożliwia ładowanie większych urządzeń mobilnych, takich jak duże tablety / laptopy. Kosz urządzenia to 259 zł!

Powerbank możecie kupić klikając w tym miejscu. Recenzję Voyagera znajdziecie tutaj.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top