Krzysiek Borek11.02.2018
Ładowarka AirPower i obudowa do bezprzewodowego ładowania AirPods pojawią się w marcu?

Wprowadzenie do sprzedaży pierwszych iPhone’ów wykorzystujących bezprzewodowe ładowanie przyniosła ze sobą dedykowaną ładowarkę. AirPower i nowa obudowa na AirPods umożliwiająca bezprzewodowe ładowanie powinny pojawić się w marcu bieżącego roku.

Okazało się, że informacja pochodzi od jednego z pracowników sieci sklepów BestBuy. Wg niego oba produkty pojawią się na półkach sklepowych w marcu bieżącego roku.

AirPower pozwoli na naładowanie wielu urządzeń jednocześnie, a nie jednego, jak robią to obecnie dostępne bezprzewodowe ładowarki, wykorzystujące standard Qi. W tym samym momencie powinniśmy zobaczyć nową obudowę do bezprzewodowego ładowania słuchawek AirPods.

To oznacza, że użytkownicy iPhone’a 8, 8 Plus, X, Apple Watch Series 3 i AirPods w nowej obudowie będą mogli ładować każde ze swoich urządzeń za pomocą jednej ładowarki, a nie wielu. Sieć sklepów Best Buy i autoryzowani resellerzy powinni mieć ładowarkę i obudowę w tym samym momencie, co Apple, a przedsprzedaż rozpocznie się w tym samym momencie.

Tim Cook i jego współpracownicy nie wyjawili kiedy oba produkty pojawią się w sprzedaży. Z drugiej strony mam wrażenie, że już niedługo będziemy mogli kupić dedykowaną ładowarkę i nową obudowę dla bezprzewodowych słuchawek AirPods.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek