Lecton, czyli najpopularniejsze audiobooki, audioseriale teraz dzięki promocji iTaxi przez 30 dni zupełnie za darmo! polecane, ciekawostki Za darmo, promocja itaxi, Promocja, lecton, itaxi, audiobooki, 30 dni za darmo  Jeśli lubicie audiobooki, audioseriale to już dziś możecie skorzystać ze specjalnej promocji, która pozwoli Wam uzyskać darmowy 30-dniowy dostęp do zawartości aplikacji Lecton. Lecton

Lecton, czyli najpopularniejsze audiobooki, audioseriale teraz dzięki promocji iTaxi przez 30 dni zupełnie za darmo!

Jeśli lubicie audiobooki, audioseriale to już dziś możecie skorzystać ze specjalnej promocji, która pozwoli Wam uzyskać darmowy 30-dniowy dostęp do zawartości aplikacji Lecton.

Lecton, czyli najpopularniejsze audiobooki, audioseriale teraz dzięki promocji iTaxi przez 30 dni zupełnie za darmo! polecane, ciekawostki Za darmo, promocja itaxi, Promocja, lecton, itaxi, audiobooki, 30 dni za darmo  Jeśli lubicie audiobooki, audioseriale to już dziś możecie skorzystać ze specjalnej promocji, która pozwoli Wam uzyskać darmowy 30-dniowy dostęp do zawartości aplikacji Lecton. lecton 1

Aby skorzystać z promocji musicie wykonać następujące czynności:

  • Wejdź na promo.lectonapp.com, i zaloguj się w Twoim koncie w serwisie Lecton lub załóż nowe konto.
  • Po zalogowaniu lub rejestracji, w polu ?Wpisz kod promocyjny? wpisz kod promocyjny iTaxi i zatwierdź go.
  • Następnie pobierz i zainstaluj aplikację Lecton w wersji odpowiedniej dla Twojego urządzenia (Android 5+ lub iOS 10+ i nowszy).
  • Po zainstalowaniu aplikacji Lecton zaloguj się do niej tymi samymi danymi (adres mailowy oraz hasło), które zostały podane odpowiednio przy rejestracji konta w serwisie Lecton.
  • Przez 30 dni korzystaj z darmowego dostępu do tysięcy nagrań!

Jak widzicie okres promocji jest ograniczony i kończy się 31 stycznia 2019 oznacza to, że 31.01.2019 to ostatni dzień kiedy można aktywować 30 dniowy kod. Smacznego!

Link do aplikacji na iOS poniżej.

[app 1281951046]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry