LG pracuje nad ekranami OLED do przyszłych iPadów i MacBooków Pro ciekawostki MacBook OLED, LG, iPad OLED  LG pracuje nad dostarczeniem firmie Apple paneli OLED do dwóch modeli iPada i pierwszego MacBooka OLED, który ma powstać w 2025 r. macbook 1 1300x700

LG pracuje nad ekranami OLED do przyszłych iPadów i MacBooków Pro

LG pracuje nad dostarczeniem firmie Apple paneli OLED do dwóch modeli iPada i pierwszego MacBooka OLED, który ma powstać w 2025 r.

Jak donosi serwis The Elec, firma LG Display zamierza dostarczyć firmie Apple panele OLED 8,5 generacji do pierwszego MacBooka z ekranami OLED. Urządzenie to ma zostać wprowadzone na rynek w 2025 roku.

LG pracuje nad ekranami OLED do przyszłych iPadów i MacBooków Pro ciekawostki MacBook OLED, LG, iPad OLED  LG pracuje nad dostarczeniem firmie Apple paneli OLED do dwóch modeli iPada i pierwszego MacBooka OLED, który ma powstać w 2025 r. macBook

Obecnie firma LG pracuje nad procesem produkcji pierwszych modeli testowych, a następnie przekazuje je firmie Apple. Jeśli firma z Cupertino wyrazi zgodę, to LG Display może zostać wyłącznym dostawcą paneli OLED do pierwszych iPadów i MacBooków Pros, w których zastosowano tę technologię.

Nawiasem mówiąc, pierwsze iPady OLED mogą pojawić się znacznie wcześniej niż MacBooki Pro, prawdopodobnie już pod koniec roku. Ponadto firma LG może rozpocząć produkcję ekranów OLED do telefonów iPhone, dołączając tym samym do innych dostawców firmy Apple.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry